Uudised

Roheline Karikas by Mandatum Life II osavõistlus

21. juunil toimus alustajatele mõeldud võistlussarja Niitvälja Golf Roheline Karikas by Mandatum Life II osavõistlus. Troopiline kuumus ei hirmutanud meie alustajaid ning tõi võistlema 16 vaprat naist ja 21 meest. Esimesel rajal tervitas mängijaid Mandatum Life, kes jagas palavale ilmale sobilikke turgutavaid smuutisid ning lisaks oli kõigil võistlejatel võimalus osaleda loosimängus.

Võistlejate seas oli nii värskeid green cardi omanikke kui vähe pikema mängukogemusega golfareid. Võistlust mängiti punktimängu formaadis kahes võistlusklassis ning selle võistluse parimatest parimateks golfimängijateks tulid:

Naised:
I koht – Liina Sadrak, 24 punkti
II koht – Gisela Toomesoo, 23 punkti
III koht – Meelike Aav, 22 punkti

Mehed:
I koht – Ainar Apse, 26 punkti
II koht – Theimo Tülp, 26 punkti
III koht – Meelis Laande, 25 punkti

Erivõistluse lähim lipule 6. rajal võitsid: Ainar Apse (5,48 m) ja Kaidi Kirs (4,87 m). Mandatum Life’i loosimängu võitis Liina Sadrak.

PALJU ÕNNE!

Vaata kõiki võistlustulemusi siit: meeste klass; naiste klass.

Siinkohal peab avaldama suurt kiitust Gisela Toomesoole ja Theimo Tülpile, kes alustasid golfimänguga alles sellel kevadel ja juba näitavad väga tublisid tulemusi golfivõistlustel.

Tulemuste põhjal saavad võistlejad punkte Niitvälja Golfi Roheline Karikas 2021 edetabelisse. Hooaja jooksul arvestame edetabelisse kolme parima osavõistluse punktid. Edetabelit peetakse võistlustel saadud Stableford punktide alusel. Iga võistluse eest läheb mängijale edetabelisse tema sellel võistlusel saadud punktide summa. Hooaja lõpuks võidab edetabeli mängija, kellel on kõige rohkem punkte.

Järgmine osavõistlus peetakse 26. juulil, mänguvormiks võistkondlik punktimäng Greensome – ootame kõiki osalenuid ja samuti uusi alustajaid võistlema!

Täname võistlussarja peatoetajat Mandatum Life’i ning Kalevit ja Sakut.