Uudised

President Cup 2020 raames koguti Carolin Illenzeeri Fondile ligi 4000 eurot

Pühapäeval, 13. septembril toimus Niitväljal juba kuuendat aastat järjest heategevuslik golfivõistlus President Cup 2020 koostöös Kaitseväega. Golfivõistluse eesmärk oli koguda raha Carolin Illenzeeri Fondile, mis toetab teenistuses langenud või raskelt vigastada saanud Eesti kaitseväelaste laste haridusteed. Sel aastal kogusime võistluse raames fondile ligi 4000 eurot!

Niitvälja Golf President Cup 2020 võistlusel osales sel aastal 101 mängijat, kelle kõigi osalustasust läks 15 eurot heategevuseks. Lisaks toimusid neljal rajal erivõistlused, mille käigus oli igal mängijal veel võimalik heategevusse panustada. Näiteks 2. rajal oli erivõistlus koostöös endiste Kaitseväe vanemallohvitseride pruulikojaga SNCO, kus iga erivõistlusest osaleja sai palli griinile lüües valida omale meelepärased käsitööõlled. 10. rajal ootas mängijaid meie klubimaja restoran T19, kes pakkus spetsiaalselt võistluse tarbeks tehtud maitsvaid heateo kooke. 13. rajal olid väljas NATO Lahinggrupi sõdurid, kes kostitasid võistlejaid sooja joogi ja meenetega.

Loomulikult oli võimalus heategu teha ka kõigil mittevõistlejatel, sest heateo golfipalle sai soetada paari nädala jooksul nii Niitvälja Golfi caddiemaster’ist kohapealt kui ka tehes ülekande Carolin Illenzeeri Fond SA arveldusarvele IBAN: EE687700771001314163.

Niitvälja Golf President Cup golfivõistluse traditsiooniliseks kulminatsiooniks on pallisadu, mis viiakse läbi koostöös Eesti Õhuväega. Sel aastal toimus see peale meeleolukat Grete Paia kontserdit. Õhuväe helikopter tõusis Niitvälja harjutusgriini kohale ja kukutas alla kõik heategevuseks soetatud golfipallid. Esimest korda nende kuue aasta jooksul juhtus see, et üks golfipall (nr 94) kukkus otse auku! Selleks õnnelikuks golfipalli omanikuks oli Niitvälja mängija Toomas Vallikivi, kes sai kingituseks helikopteri lennu Niitvälja kohal. Helikopteri lennud olid auhindadeks ka kõikide võistlusklasside esikoha omanikele.

Siinkohal soovib Niitvälja Golf südamest tänada kõiki oma mängijaid ning külalisi, kes President Cup 2020 võistluse raames heateo tegid! Aitäh teile!

PRESIDENT CUP 2020 VÕISTLUSTULEMUSED

Individuaalne

MEHED HCPI 0-12,4
I koht: Kaido Peterson 73
II koht: Juha-Heikki Savanlampi 75
III koht: Rainer Boberg 76 (HCPI)

MEHED HCPI 12,5-24,4
I koht: Viljar Hollo 39
II koht: Tõnu Vilipuu 38
III koht: Sven Jürgenson 37

MEHED HCPI 24,5-36,0
I koht: Toomas Piirsalu 38
II koht: Heiki-Heti Pikki 36
III koht: Rain Kass 33 (HCPI)

NAISED HCPI 0-18,4
I koht: Triinu Tombak 77
II koht: Anne Petter 80
III koht: Margot Makstin 81

NAISED HCPI 18,5-36,0
I koht: Merle Kalvet 38
II koht: Maria Anett Kaha 36
III koht: Kadri Apivala 34

Võistkondlik (kaks liiget)
I koht: Maria Anett Kaha ja Marko Kaha 47

Heategevuslikud erivõistlused:

 • SNCO PRUUL – Lähim lipule 2. rajal, naised/mehed eraldi arvestuses.
  Tiit Pikpoom 1,48 ja Karin Mängel 12,36
 • NATO ERI – Lähim lipule 13. rajal, naised/mehed eraldi arvestuses.
  Rein Viru 2,58 ja Merle Kalvet 3,10
 • T19 RESTO RADA – Pikim avalöök 10. rajal, naised/mehed eraldi arvestuses.
  Peter Kahro ja Kadri Apivala
 • SAKU RADA – Pikim avalöök 18. rajal, naised/mehed eraldi arvestuses.
  Age Petter ja Peeter Kalmet
 • PARIM SCRATCH: Triinu Tombak (95 lööki) ja Rainer Boberg (81 lööki)

Suured õnnesoovid võistluse parimatele!

Samuti soovime tänada oma häid koostööpartnereid, kes abistasid võistluse korraldamisel ning toetasid võistluse auhinnafondi: Eesti Kaitsevägi, Eesti Õhuvägi, NATO Lahiggrupp, Carolin Illenzeeri Fond, LartusiAutospirit, Prike, T19 Resto, Keila Õllesaal / SNCO PruulSaku Õlletehas ning kosmeetikabränd Avene. Võistluse karikad valmisid Keerud Keraamikalt!

Fotod: Mats Soomre, soomre.com

Foto- ja videojäädvustused:

Vaata Niitvälja Golfi fotogaleriid! 
Eesti Kaitseväe fotograafi jäädvustused.
Postimees / Elu24.ee jäädvustused.
Videoklipp uudistesaatest Reporter.