Uudised

PAR20-väljakul mängimine

Niitvälja Golfikeskusest leiab kaks golfiväljakut: 18-rajalise Park-väljaku ning 5-rajalise PAR20-väljaku. Viimane on ideaalne just alustavatele golfaritele, sest väljaku viis rada pakuvad parajalt pika teekonna golfi harjutamiseks, aga samas ka piisavalt väljakutseid

Siinkohal tuletame mängijatele meelde, et ka PAR20-väljakul kehtivad teatud reeglid, millest palume kõigil mängijatel kinni pidada.

PAR20-VÄLJAKU REEGLID:

  • PAR20-väljak on pay and play väljak, mis tähendab, et sellele väljakul mängimiseks tuleb soetada päevapilet. Ühe piletiga on võimalik väljakul läbida mitu golfiringi (samal päeval). Kõik Niitvälja mängijad, kellel on soetatud Niitvälja Golfi mänguõigus või pakett, saavad PAR20-väljakul tasuta mängida.
  • PAR20-väljakul on kehtiv väljaku kasutamise kord. Igal mängijal on kohustus väljakule mängima tulles broneerida omale sobiv tiiaeg ning sellest ka kinni pidada. Väljakul ei tohiks olla ühtegi mängijat, kes broneerimissüsteemis ei kajastu.
  • Juhul kui golfimängija soovib minna väljakul kordusringile, peab ta broneerimissüsteemist vaatama järgmise vaba tiiaja, millal on võimalik startida. Teise ringi tiiaega broneerima ei pea. Küll aga tuleb meeles pidada reeglit, et juhul kui samal ajal soovivad mänguringiga alustada ka uued mängijad, kellel olid tiiajad broneeritud, siis kehtib nendel eesõigus.
  • Ka PAR20-väljakul kehtivad kõik Niitvälja Golfi väljakul mängimise nõuded. Iga mängija on kohustatud parandama rajal kõik oma löögijäljed ja griinil palli maandumisjäljed, hoidma ettenähtud mängutempot ning järgima etiketireegleid.

Aitäh Sulle, et hoolid meie väljakust ning teistest kaasmängijatest!