Uudised

Ootame Sind Niitvälja Golfi 29. hooaja lõpetamisele

Hea Niitvälja mängija ja klubiliige!

Ootame Sind laupäeval, 6. novembril Niitvälja Golfi 29. hooaja lõpetamisele! Sel aastal algab üritus taas golfivõistlusega, millele järgneb õhtune pidulik programm meie klubihoone restoranis T19 Resto. Autasustame hooaja parimaid ning naudime head toitu ja seltskonda. Tantsumuusikat teeb ansambel Liis Lemsalu Band ning õhtut juhib Reigo Ahven.

Ürituse ajakava:
11:00 Niitvälja Golfi hooaja lõpuvõistlus 2021. Tutvu võistlusjuhendiga.
17:00 Kogunemine, tervitusjook ja suupisted
17:45 Õhtu piduliku osa algus

Osalustasu:
Niitvälja mängija/ klubiliige – 75 €
koos kaaslasega – 135 €
Juunior – 55 €

Osalustasu sisaldab nii golfivõistlust kui õhtu pidulikku programmi. Juhul kui soovid vaid võistelda või tulla ainult pidulikule õhtusöögile, siis piletihind ei muutu.

Oma osalemisest anna palun teada hiljemalt 3. novembriks, kas e-postile info@niitvaljagolf.ee või Niitvälja Golfi kodulehe võistlusmoodulis. Viimasest leiad eraldi nii Niitvälja Golfi hooaja lõpuvõistluse kui ka hooaja piduliku õhtusöögi

Ülekannet ootame MTÜ Niitvälja Golfiklubi arveldusarvele IBAN EE901010052004625005. Lisa kindlasti selgitusse “Niitvälja Golfi hooaja lõpetamine” ning oma nimi/nimed.

PS! Vabariigi Valitsuse korraldusest tulenevalt saavad üritusel osaleda need külalised, kes on kas vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või teinud kuni 48 tundi varem antigeeni kiirtesti või kuni 72 tundi varem PCR-testi. Üritusel osalemiseks peab testitulemus olema negatiivne. Üritusele tulles peavad kõik külalised esitama caddiemasterile vastava tõendi. Oma nakkusohutust ei pea tõendama alla 18-aastased võistlejad. Täname mõistva suhtumise eest!

Kohtumiseni 6. novembril!

Sinu Niitvälja Golf