Uudised

Ootame Sind Niitvälja Golfi 28. hooaja lõpetamisele!

Hea Niitvälja mängija ja klubiliige!

Ootame Sind laupäeval, 31. oktoobril Niitvälja Golfi 28. hooaja lõpetamisele! Sel aastal algab üritus golfivõistlusega, millele järgneb õhtune pidulik programm meie klubihoone restoranis T19. Autasustame hooaja parimaid ning naudime head toitu ja seltskonda. Tantsumuusikat teeb ansambel Reminders ning publikut naerutab näitleja Henrik Kalmet.

Ürituse ajakava:
12:00 Niitvälja Golfi hooaja lõpuvõistlus 2020. Tutvu võistlusjuhendiga.
18:00 Õhtu piduliku osa algus

Osalustasu:
Niitvälja mängija/ klubiliige – 59 €
koos kaaslasega – 99 €
Juunior – 39 €

Osalustasu sisaldab nii golfivõistlust kui õhtu pidulikku programmi. Juhul kui soovid vaid võistelda või tulla ainult pidulikule õhtusöögile, siis piletihind ei muutu.

Oma osalemisest anna palun teada hiljemalt 27. oktoobriks, kas e-postile info@niitvaljagolf.ee või Niitvälja Golfi kodulehe võistlusmoodulis. Viimasest leiad eraldi nii Niitvälja Golfi hooaja lõpuvõistluse kui ka hooaja piduliku õhtusöögi

Ülekannet ootame MTÜ Niitvälja Golfiklubi arveldusarvele IBAN EE901010052004625005. Lisa kindlasti selgitusse “Niitvälja Golfi hooaja lõpetamine” ning oma nimi/nimed.

PS! Ürituse lõpus, orienteeruvalt kell 23:30 väljub Niitväljalt ka tasuta buss Tallinna. Juhul kui soovid transporti, siis palun anna ka sellest meile teada.

PPS! Seoses covid-19 viiruse levikuga, jätame endale õiguse teha programmis jooksvalt muudatusi ning vajadusel piirata osalejate arvu. Kindlasti palume haigustunnustega mängijatel üritusel mitte osaleda!

Kohtumiseni!

Sinu Niitvälja Golf