Uudised

Niitvälja video infokiri – Broneerimissüsteem

Niitvälja teises videoinfokirjas on kaamera eest tegevjuht Kristo Tohveriga ja teemaks meie uus broneerimissüsteem. Miks me selle välja vahetasime, kuidas toimub meie mängijate HCP pidamine ning millises seisus on uus süsteem täna. Head vaatamist! Uudisloo põhisõnumid on järgmised:

  • Uue broneerimissüsteemi kasutuselevõtu tingis vajadus võimaldada tii-aegade broneerimist kõikidele Niitvälja mängijatele – klubliikmed, mänguõigusega mängijad, aktsionärid, alustajad. Golfboxi kasutusõigus oli vaid klubiliikmetel.
  • Broneerimissüsteem on töökorras, aga mitte valmis. Kõik ettepanekud ja ideed parendusteks on teretulnud ja neid viiakse ellu jooksvalt – iga nädalaselt
  • Mängijate HCP pidamine ei muutu EDS ringide ega Niitväljal peetavate võistluste osas, küll aga on väikesed erisused mujal võistlemas käies. Niitvälja uuendab iga mängija HCP kohe pärast seda kui teiste väljakute võistluste stardinimekiri on avaldatud ja mängija on seal kirjas. Seega kui panete ennast võistlusele kirja läbi Golfboxi võib teie HCP olla ebatäpne, kuid võistluspäeva hommikuks on see süsteemis parandatud. Pärast võistlust sisestamine teie tulemuse samuti ise.