Uudised

Niitvälja tuli Eesti klubidevaheliste meistrivõistluste võitjaks

22.-23. augustil peeti Otepää Golfikeskuses Eesti klubidevahelisi meistrivõistluseid, kus võitjaks krooniti nii meeste kui naiste arvestuses Niitvälja Golfiklubi! Palju õnne meie fantastilisele koondisele, kes sel aastal lausa kaks kulda koju tõid!

Võitluse formaadiks oli meestel esimesel päeval 3x foursome ja 4x individuaal löögimängu ning teisel päeval 3x fourballi ja 4x individuaal löögimängu. Naistel vastavalt 2x foursome ja 2x fourball löögimängu ja 4x individuaalset löögimängu.

Eesti klubidevahelised meistrivõistlused algasid Niitvälja Golfiklubile edukalt juba avapäeval, kui Carl Hellat mängis välja suurepärase tulemuse 65 (-8), püstitades sellega Otepää Golfikeskuses uue rajarekordi.  Teisel päeval jätkasid mehed väärikat võistlust, päeva parimate individuaalsete tulemuste eest hoolitsesid Mattias Varjun (69) ja Carl Hellat (72). Meeste lõpptulemuseks jäi +16, mis oli selgelt parim tulemus! Hõbe läks Rae Golfiklubile (+38) ning pronks Otepää Golfiklubile (+93). 

Naiste arvestuses tegid Niitvälja Golfiklubi naised samuti eduka mängu kohe esimesel päeval, asudes kindlalt juhtima. Parima individuaalse soorituse eest hoolitses Liis Kuuli, kes sai kirja 74 lööki (+1). Teisel päeval jätkasid meie naised kulla jahti, mille me ka suure eduga kätte saime! Naiste võidu lõpptulemuseks (+65), hõbe läks Estonian Golf & Country Club’ile (+115) ning pronks Otepää Golfiklubile (+124).

Niitvälja Golfiklubi võidukasse koondisse kuulusid:

Mehed: Carl Hellat, Mattias Varjun, Timo Raukas, Markus Varjun, Gert Holland, Rainer Boberg, Hanno Strazds, Karl Lell, Raivo Rimm ja meeste kapten Joel Rothberg. 

Naised: Annika Koitmaa, Liis Kuuli, Cliona Georgia Dalberg, Margit Sunni, Kristel Ulla, Kristina Kuzmenok, Anne Petter ja Ulvi Ingver ja naiste kapten Karin Mängel. 

Suur, suur aitäh ja kummardus Niitvälja Golfiklubi koondist esindanud mängijatele, kes nii väärikad võidud koju tõid!

Palju õnne meile kõigile!

 Võistluse lisainfo: golf.ee