Uudised

Niitvälja Noortelaager 2020 sai peetud!

Niitvälja Nike Golfikool korraldas 20.-23. juulil 2020 kõigile huvilistele golfinoortele vahva laagri. Nelja päeva jagu põnevaid treeninguid ning kohtumisi oma ala professionaalidega. Treeneriteks olid Hanna-Maria Tammo ja Martin Toom. 

Esimene päev, 20. juuli oli koos Niitvälja Golfitähtedega. Hommikut alustasime koos Mattias Varjuniga, kes rääkis noortele oma esimesest aastast Ameerika Ühendriikides, Middle Tennessee State ülikoolis (MTSU). Päeva teises pooles läksid kõik laagri noored Park-väljakule koos golfitähtedega mänguringile. Nii mõnelegi noorele oli see esimene kord suurel väljakul.

Teisel päeval, 21. juulil külastas meie noori Eesti edukaim noorsportlane, vigursuusatamise maailmameister Kelly Sildaru koos oma treeneri Mihkel Ustaviga. Kelly rääkis lähemalt oma edukast sportlaskarjäärist ning noored said küsida kõike, mis huvitas.

Peale jutuajamist mindi koos harjutusväljakule, kus toimusid koos Kelly ja Mihkliga erinevad challenge’id.

Kellyga võisteldi nii tasakaalu harjutusi tehes, pallimängudes kui ka minigolfis. Päeva teises pooles toimusid golfitreeningud treeneritega.

Noortelaagri kolmandal päeval, 22. juulil alustasime päeva kell 12 golfitreeningutega. Noori õpetas sel korral Mark Suursalu kellega toimus swingi golfikliinik. Päeva teises pooles tuli noortele külla Eesti üks edukamaid jalgpallureid Mart Poom.

Mardiga tegime erinevaid soojendusharjutusi ning mängisime jalkat. Peale õhtusööki jutustas Mart noortele lähemalt ka oma karjäärist ning noored said taas küsida kõike, mis huvitas. Kuna kolmapäev oli laagri eelviimane päev, siis said kõik huvilised jääda laagrisse ka ööseks. Hilisõhtul mängiti helendavate pallidega öögolfi ning toimus treenerite poolt korraldatud mälumäng.

Viimast päeva alustasime ühise pannkoogihommikuga ning külla tuli Mari Rauna, kes rääkis noortele lähmalt keskendumisest treeningutel ja võistlustel. Seejärel toimus harjutusväljakul puttamise golfikliinik koos Sander Aadusaarega.

Viimase päeva lõpetasime vahva trummimänguga koos Reigo Ahvenaga ning jagasime kõigile osalejatele erinevaid auhindu.

Noortelaager 2020 toimus koostöös meie heade toetajatega Orkla Eesti (Kalev), Nike ja Saku Õlletehas. Suur suur aitäh teile toetamast meie noori golfareid!

Samuti soovime tänada meie armsaid sõpru, kes leidsid võimaluse meile appi tulla ning selle laagri nii ägedaks muutsid! SUUR AITÄH Kelly Sildaru ja Mihkel Ustav, Mart Poom, Reigo Ahven, Mari Rauna, Mark Suursalu, Sander Aadusaar, Mattias Varjun, Markus Varjun, Kevin Christopher Jegers, Carl Hellat, Timo Raukas. Ja lõpetuseks SUUR APLAUS meie treeneritele Hanna-Maria Tammo ja Martin Toom!

Kohtumiseni taas järgmisel aastal!

Fotod: Mats Soomre ja Niitvälja Golf