Uudised

Niitvälja golfisõbrannad lõpetasid oma XII hooaja

11. oktoobril kogunesid Niitvälja golfinaised Carpe VinumPromenaadi Veinipood Stuudiosse, et võtta kokku 2023. aasta Sõbrannade võistlussarja kaheteistkümnenda hooaja tulemused. Niitvälja Golf Sõbrannad by Mammograaf sari on populaarne mitmekesiste võistluste ja laheda atmosfääri tõttu. Kogu oma ajaloo vältel on sarja iseloomustanud hea aura ja nimele vääriline sõbralikkus. Egas muidu oleks sarja viiest osavõistlusest osa võtnud üle 100 golfinaise. Õigustanud on end ka sarja üks eesmärke, tutvustada erinevaid golfi mänguvorme ja tuua naisi läbi selle lähemale golfile kui võistlusspordile. Rõõmustavalt on naiste osas sellel aastal toimunud selge arenguhüpe.

Sõbrannade sari toimib paljuski ka tänu meie klubiliikmete entusiasmile. Lõpuõhtul tänasime esmalt suure aplausiga meie sarja sponsoreid ja kõiki neid daame, kes ise võistluste korraldamisel nõu ja jõuga abiks olnud. Kõik võistlused olid omanäolised ning pakkusid kuhjaga erinevaid emotsioone.

Suur tänu teile head võistluste korraldustiimide liikmed! 

 • I osavõistlusel „Lahe Atmosfäär“, mänguvormiks individuaalne punktimäng. Avavõistlus oli taaskord pühendatud terveks ja ilusaks naiseks olemisele. Osalejaid 60 golfidaami ja korraldajateks Katrin Kaare, Õie Aunapu, Merle Eenmaa.
 • II osavõistlus „Dream Team W.I.P Scramble”  võistkondlik HCP löögimäng Scramble formaadis, mängus võis kasutada kolme keppi. Osalejaid 56 ja korraldajateks Kateriina Dalmijn, Ita Gornischeff, Anne Kruusement, Kadri Niineväli, Kaire Vibo, Marit Antik.
 • III osavõistlus kandis nime “Par 54” mängiti Par3-võistlust, kus kõik 18 rada on kujundatud Par 3-deks. Osalejaid 56 ja korraldajateks Kadri Apivala, Triinu Tombak ja Eike Simmer.
 • IV osavõistlus oli Stiilivõistlus „Teisikud!“, võistkondlik punktimäng ’’ Greensome’’. Osalejaid 48 ja korraldajad Õie Aunapu, Merle Eenmaa.
 • V osavõistlus kandis nime “Täismäng”, individuaalvõistlus, punktimäng. Võistlus oli eriline selle poolest, et mängiti erinevatelt avalöögialadelt. Osalejaid 44 ja korraldajad Ulvi Ingver, Rita Rätsepp ja Karin Mängel.

Lõpuüritusel tegi naistekapten Ulvi Ingver kokkuvõtte kogu Niitvälja naisgolfarite lõppenud hooajast ja seejärel autasustati sarja parimaid. Oodatult olid kõigis kolmes võistlusklassis eesotsas daamid, kellel õnnestus kaasa mängida vähemalt neljal või viiel osavõistlusel.

2023 aasta Sõbrannad by Mammograaf võistlussarja edetabeli parimad on:

Naised HCPI 0-20

 1. Ulvi Ingver  156 punkti
 2. Janeli Jallai  155 punkti
 3. Ingrid Jegers  149 punkti

Naised HCPI 20,1-26

 1. Monika Ränd  176 punkti
 2. Kadri Apivala  166 punkti
 3. Liz Margaret Kõõra  146 punkti

Naised HCPI 26,1-46

 1. Mariliis Kiisma-Männiste  182 punkti
 2. Triinu-Liis Vaikma 174 punkti
 3. Liana Saago 172 punkti

Samuti toimus Sõbrannad by Mammograaf lõpuüritusel Lexus Ladies 2023 edetabeli parima paari autasustamine! Edetabeli kokkuvõtet tehes liitsime mõlema mängija Sõbrannad by Mammograaf edetabeli koondpunktid ning nii selgus Lexus Ladies edetabeli võitja paar. Palju, palju õnne Mariliis Kiisma-Männiste ja Aet Sooääre! Auhinnaks mõlemale “Sõbrannale” nãdalavahetus Lexusega, luksusliku linnamaasturi või elegantse luksussedaaniga.

Õhtu jooksul jagati ka mitmeid innustus- ja lohutusauhindu. Päeva lõpetuseks arutati üheskoos järgmise hooaja plaane, võimalikke muudatusi ja uusi tegevusi.

Lõpetuseks soovime tänada kõiki meie Sõbrannad by Mammograaf hooaja edetabeli toetajaid! Aitäh suurtoetajad Mammograaf – Silver Raudsepp, Raul Siimut, Tradehouse – Laura Kuldkepp, Triinu Raig, Orkla Eesti, Saku Õlletehas.

Aitäh head auhinnatoetajad: Lexus – Gunnar Toomemets, City Clinics – Lauri Soopalu ja Eve Voog, Lumene – Neeme Naaris ning Avène.

Kohtumiseni uuel hooajal ja etteruttavalt võib lisada, et võistluste korraldustiimid uueks hooajaks on juba valitud ja osaliselt ka osavõistluste ideed kinnitatud! Tõotab tulla uus ja väga põnev aasta!

Fotogalerii leiad Niitvälja Golfi Facebook postitusest. Fotod: Mairit Meite.