Uudised

Niitvälja Golfiklubi president Veiko Meos kutsub võistlema ja head tegema!

Juba viiendat korda on meil võimalus koostöös Eesti Kaitseväe ja Carolin Illenzeeri fondiga koguda golfivõistluse President Cup 2019 kaudu raha heategevuseks ja toetada kaitseväe teenistuses langenud või raskelt vigastada saanud Eesti kaitseväelaste laste koolituskulusid ning huvitegevust.

Selleks, et anda oma panus, osale President Cupil ja soeta endale caddiemasterist heategevuslik golfipall. Ühe golfipalli maksumus on 10 eurot, kaks palli 15 eurot ja kolm palli 25 eurot. Heategevuslikke golfipalle saab soetada kuni 15. septembri hommikuni Niitvälja caddiemasterist või tehes ülekande MTÜ Niitvälja Golfiklubi arveldusarvele: EE901010052004625005. Selgitusse palun kirjutada “CIF + nimi”. Kogutud tulu antakse Carolin Illenzeeri fondi. 

President Cupi lõppedes (orienteeruvalt kell 16.00) tõuseb Ämari helikopter Niitvälja harjutusgriini kohale ja kukutab alla kõigi osalejate golfipallid. Auku läinud (või augule kõige lähemal asuva) palli omanik saab Kaitseväe poolt koheselt kingituseks helikopteri lennu Niitvälja kohal.

15. septembril, ühistardiga kell 10.00 toimuvale golfivõistlusele President Cup 2019 on oodatud kõik golfimängijad, kellel on aktiivne händikäp. Maksimaalne osalejate arv on 112 ning võistlusele registreerimise tähtaeg on 11. september 2019 kell 23:55.

Registreerida on võimalik Niitvälja Golfi kodulehel (niitvaljagolf.ee) või caddiemasteris. Tutvu ka võistlusjuhendiga!

Võistluspäeval on oodatud Niitväljale ka kõik need, kes golfimänguga alles sõprust sobitamas on, sest kell 10.00-16.00 on uudistamiseks väljas Eesti Kaitseväe rasketehnika ning toimub tutvustav golfidemo. Selle kuue tunni jooksul saavad kõik huvilised ülevaate põnevast golfimängust, proovides ise kogenud treeneri juhendamisel erinevaid golfilööke. Golfidemol osalemiseks on vajalik end registreerida, saates e-kiri info@niitvaljagolf.ee.

Kohtumiseni 15. septembril!
Sinu heategu on HEA TEGU!

 

President Cupi 2019 toetavad: Eesti Kaitsevägi, Ernst & Young, Nike, Chaga Health, Dove, Kikas ning Saku Õlletehas.