Uudised

Niitvälja Golfiklubi meistriteks krooniti Markus Varjun ja Kadi Riin Vähejaus.

Tänavusel, XXV Niitvälja Golfiklubi meistrivõistlusel osales kokku 113 mängijat. Klubi meistrid selgusid kokku 11. võistlusklassis. 2022.a. klubi meistritest olid tiitlit kaitsmas Markus Varjun, Joel Rothberg (35+), Rasmus Kivila (50+), Karin Mängel (50+) ja Ulvi Ingver (60+).

Võistluse teisel päeval löödi selle hooaja üheksas hole-in-one. Imelise löögi tegi U16 klassis võistelnud noormees Kris Kenzap 13. rajal. Palju õnne, Kris!

Meeste klassi valitsev meister Markus Varjun kaitses tiitlit ja krooniti Niitvälja Golfiklubi meistriks neljandat korda. Meistritiitli tõi teisel võistluspäeval mängitud suurepärase tulemus 66 lööki (-6). Markus mängis kokku 139 lööki (-5). Meeste klassis neli korda on õnnestunud klubi meistriks tulla ainult Markus Varjunil. Teise koha saavutas Kevin Christopher Jegers tulemusega 142 lööki (-2). Kolmanda koha meeste klassis võitis U18 klassis esikoha võitnud Ralf Johan Kivi tulemusega 144 lööki (Par).

Naiste klassis tuli klubi meistriks Kadi Riin Vähejaus tulemusega 161 lööki (+17). Mõlemal päeval naistest parima tulemuse mänginud Kadi Riinule oli see esimene kord võita klubi meistrivõistlused naiste klassis. Tihedat konkurentsi pakkus talle kolmekordne klubimeister Mari Rauna (Suursalu). Seekord Marile meistrivõistluste teine koht tulemusega 165 lööki (+21). Kolmanda koha naiste klassis võitis U18 klassis esikoha võitnud Kristella Sikk tulemusega 181 lööki (+37).

Mehed 35+ klassis võitis esikoha Marek Stahhov tulemusega 159 lööki (+15). Teist võistluspäeva teisel kohalt alustanud Marek kindlustas esikoha just teisel päeval suurepäraselt mängitud tulemuse toel (76/+4). Kohtadel 2-4 olid kolm võistlejat tasatulemusega 166 lööki (+22). Hõbe ja pronks läks kolme võistleja vahel jagamisele paremini mängitud viimase võistluspäeva tulemuse põhjal. Teine koht Kaido Peterson ja kolmas koht Rainer Boberg. Neljandaks jäi sel korral klubi kapten ja viimase kahe aasta 35+ meese klassis meistriks kroonitud Joel Rothberg.

Naised 35+ klassis võitis kulla naiste klassis hõbemedali võitnud Mari Rauna (Suursalu). Teiseks tuli Kristina Kuzmenok tulemusega 183 lööki (+39). Kolmanda koha võitis Age Petter tulemusega 190 lööki (+46).

Mehed 50+ klassis võitis esikoha Aivar Riimets tulemusega 164 lööki (+20). Eelmise aasta 50+ klassi meister Rasmus Kivila jäi maha ühe löögiga ja seekord teine koht. Kolmandaks tõusis teist päeva viiendalt kohalt alustanud Marek Lemsalu tulemusega 167 lööki (+23).

Naised 50+ klassis saavutas esikoha Kairi Rätsepp tulemusega 182 lööki (+38). Teiseks tuli Ingrid Jegers tulemusega 184 lööki (+40). Kolmanda koha selgitamiseks tuli tasatulemuse 191 lööki (+47) tõttu vaadata viimase võistluspäeva paremat tulemust. Karin Mängel tegi teisel päeval parema tulemuse võites kolmanda koha Kristel Ulla ees.

Mehed 65+ klassis võttis veenva võidu Raivo Velsberg tulemusega 151 lööki (+7). Teine koht Jüri Petterile tulemusega 176 lööki (+32) ja kolmas koht Allan Elerandile tulemusega 192 lööki (+48).

Naised 60+ klassis kaitses tiitlit viimasel kolmel aastal meistriks kroonitud klubi kapten Ulvi Ingver tulemusega 185 lööki (+41). Teise koha võitis Pille Teearu tulemusega 197 lööki (+53) Küllike Varik ees. Küllike Varikule tõi kolmanda koha tulemus 201 lööki (+57).

Noormehed U18 klassis võitis esikoha meeste klassis kolmanda koha saavutanud Ralf Johan Kivi. Teiseks tuli meeste klassis viienda koha saavutanud Rasmus Kivila jr. tulemusega 151 lööki (+7). Kolmanda koha võitis meeste klassis kahendaks tulnud Hart Oskar Aoveer 162 lööki (+18).

Neiud U18 klassis saavutas esikoha naiste klassis kolmanda koha võitnud Kristella Sikk. Teise koha võitis Marilee Linnas tulemusega 190 lööki (+46) ja kolmandaks tuli Anete Seppel tulemusega 209 lööki (+65).

Noormehed U16 klassis võitis kulla Laur Klaar tulemusega 158 lööki (+14). Kaks lööki rohkem mänginud Kaur-Mattias Kuuskme saavutas teise koha ja kolmanda koha võitis Ander Ööbik tulemusega 171 lööki (+27).

Õnnitleme XXV Niitvälja Golfiklubi by Neste võitjaid ja täname siiralt kõiki osalejaid. Kohtumiseni taas järgmisel aastal.

Vaata kõiki võistlustulemusi siin.

Klubi Meistrivõistluste fotogalerii leiab siit.

Võistluse peatoetaja on Neste, korraldamist toetasid ka Orkla Eesti, Saku Õlletehas.

Fotod: Mats Soomre, soomre.com