Uudised

Niitvälja Golfiklubi 2020. aasta meistrid on selgunud

8.-9. augustil toimunud XXII Niitvälja Golfiklubi meistrivõistlused said täna lõpplahenduse. Selle aasta löögimängu meistrivõistlustel osales kokku 100 võistlejat ning medaleid anti välja üheksas võistlusklassis. Kahe võistluspäeva jooksul tehti kokku 91 birdie‘t, 937 raja par’i ja 1312 bogey‘t.

Meeste klassis tegi kahe päeva kokkuvõttes parima tulemuse Marten Palm, kelle lõpptulemuseks oli 148 lööki (71; 77). Martenile on klubi meistritiitel teistkordne, esimese löögimängu kuldmedali võitis ta 2018. aastal. Meeste klassi hõbe läks Gert Hollandile, kelle tulemuseks 154 (80; 74) ning pronks Tuomas Rautaheimole, tulemusega 157 lööki (81; 76).

Naiste klassis oli heitlus põnev. Kui esimese päeva tulemusena hoidis liidrikohta Niitvälja Golfiklubi seitsmekordne klubi meister Annika Koitmaa, siis teisel päeval tegi suurepärase mängu Liis Kuuli, edestades kahe päeva lõpptulemusega Annikat. Liisi kuldmedali väärne tulemus oli 160 lööki (83; 77),  Annikale hõbe tulemusega 164 (81; 83). Pronksmedal läks tulemusega 187 lööki (97; 90) Kristel Ullale.

Mid-amatöörid (M) klassi klubi meistriks sai meeste klassi hõbe Gert Holland (154 lööki), hõbemedal läks Tuomas Rautaheimole (157 lööki) ning pronks Kristo Kallavusele 160 lööki (78; 82).

Mid-amatöörid (N) klubi meistriks tuli naiste klassi pronksmedali omanik Kristel Ulla (187 lööki), hõbemedal läks Heret Otsale (195 lööki) ning pronks Ingrid Jegersile (195 lööki).

Meesseeniorid (50+) klassis olid tulemused väga tasavägised. Klubi meistritiitli sai Karl Lell, kes mängis mõlemal päeval stabiilselt 82 lööki, lõpptulemuseks 164 lööki. Hõbemedal läks Sami Seppänenile, kelle tulemus oli kõigest ühe löögi võrra suurem, 165 lööki (84; 81). Sama tulemusega lõpetas kahepäevase võistluse ka Priit Loo, kellele läks sel korral pronksmedal (165 lööki).

Naisseeniorid (50+) klassi klubi meistriks tuli 201 löögiga (98; 103) Marit Antik. Temast jäi viie löögiga maha hõbemedali omanik Kaja Meos (206 lööki) ning pronksmedali sai kaela meie klubi naiste kapten Karin Mängel tulemusega 211 lööki (105; 106).

Meesseeniorid (65+) võistlusklassis tegi tubli mängu Allan Elerand, kelle kuldmedali väärseks tulemuseks oli 168 lööki (82; 86). Esimesel päeval Allaniga samaväärset mängu mänginud Ants Valberg pidi aga täna leppima hõbemedaliga, sest tema lõpptulemuseks jäi 174 lööki (82; 92). Kolmas koht ning pronksmedal Rein Virule (187 lööki).

Naisseeniorid (60+) klassi klubi meistriks tuli meie endine naiste kapten Ulvi Ingver, tema lõpptulemus 183 lööki (90; 93). Ulviga esimesel päeval sama tulemuse mänginud Anne Petter sai kaela hõbemedali ning tema lõppskooriks jäi 191 lööki (90; 101). Pronksmedali väärset mängu näitas Kai Thornbech, kelle tulemuseks 203 lööki (98, 105).

Juuniorid U16 (poisid, tüdrukud) võistlusklassis tuli tänavuseks meistriks Karl Kreevs, kelle kahe päeva lõpptulemuseks 151 lööki (78, 73). Hõbemedali sai tulemusega 155 lööki (76, 79) Rasmus Kivila Jr ning pronksi Aivar Paalberg Jr (170 lööki).

Palju õnne kõigile medaliomanikele!

XXII Niitvälja Golfiklubi meistrivõistluste kõiki tulemusi näeb siit.

Täname võistluse toetajaid Hestia Hotel Group, Dove, Saku, Orkla Eesti, Selver ja Selver Gurmee.

Suured tänud ka meie vabatahtlikele: Oskar Tiivel, Kris Kenzap, Enrico Kaljurand, Jaanus Rikhand, Priit Hoyer, Merike Olle, Meelis Mülner, Siim Sander Salumaa.

Fotograaf: Mats Soomre. Meistrivõistluste fotogalerii leiad siit.