Uudised

Niitvälja Golfi võistlushooaeg sai avatud!

Laupäeval, 8. mail toimus Niitvälja Golfi selle hooaja esimene võistlus – Niitvälja Golf Avavõistlus by Kingitus.ee. Avavõistluse hommik algas tuuliselt ning väikese vihmaga, aga poole võistluse pealt tuli päike välja ning muutis välitingimustes toimunud toitlustamise ja auhinnatseremoonia meeldivamaks. Võistlemas oli kokku 112 Niitvälja Golfiklubi liiget ehk 56 võistkonda.

Avavõistluse mänguvormiks oli Scramble, ühes võistkonnas kaks mängijat, ühes flight’is kaks tiimi ehk neli mängijat. Kõik neli ühe flight’i mängijat sooritasid avalöögi avalöögialalt, pärast mida valis kumbki võistkond oma hinnangul nelja avalöögi hulgast parimas kohas oleva palli. Edasine mäng jätkus selliselt, et kõik mängijad mängisid oma palliga mängu raja lõpuni kuni pall oli augus. Võistkondlikus mängus läks igal rajal arvesse ühe võistkonnakaaslase parim punktimängu tulemus. Võistluse võitis enim punkte teeninud võistkond.

Niitvälja Golf Avavõistlus 2021 by Kingitus.ee parimad võistkonnad:

I koht: Maria Anett Kaha ja Kaire Kattai (59 punkti)

II koht: Raivo Rimm ja Sander Sõõrumaa (56 punkti)

III koht: Raul Mark ja Sander Saat (55 punkti)

Erivõistlused:
Lähim lipule 6. rajal: Carl Hellat (2.50) ja Laire Piik (1.54)
Pikim avalöök 18. rajal: Aivar Paalberg Jr ja Maria Anett Kaha
Parim punktimängu tulemus: Marko Pavlov (46) ja Kaire Kattai (56)
Parim scratch: Carl Hellat (66 lööki) ja Apawan Chinglek (83 lööki)

Palju õnne parimatele!

Vaata kõiki võistlustulemusi siit.

Täname kõiki võistlejaid ning meie võistluse toetajaid! Auhinnalaua aitas katta Kingitus.ee, võistlejaid kostitas magusaga Orkla Eesti ja vett pakkus rajale kaasa Saku. 1. ja 10. tiil ning klubimaja terrassil toitlustas  T19 Resto. Sel korral olid võistluse karikateks disainkellad OAKY Upstairs Shopilt.

Fotod: Mats Soomre, soomre.com
Vaata fotogaleriid siit.