Uudised

Niitvälja Golfi uus toetaja – Tradehouse

Meil on suur heameel tervitada tänavu Niitvälja Golfi toetajate seas Tradehouse’i! Eelmisel aastal alustas Tradehouse uut golfituuri Pretty Curious Golf Tour, mis toimus kolmel Harjumaa väljakul – Niitvälja Golf, Rae Golf ja Estonian Golf & Country Club. Kuna golfituur kujunes väga populaarseks, siis jätkatakse sama traditsiooni ka sel aastal ning Niitväljal toimub 27. juulil 2023. aasta finaaletapp. NB! Võistlusele on jäänud veel viimased kohad!

Lisaks golfivõistlusele, otsustas Tradehouse panustada suuremalt ka Niitvälja Golfi toetamisse, tulles meie reklaamipartneriks ning kattes meie populaarse naistesarja Sõbrannad by Mammograaf kõigi osavõistluste auhinnalauad!

Tradehouse on üle 20 aasta tegutsev Põhja- ja Baltimaade suurim ilutoodete maaletooja ja edasimüüja. Lisaks ilu loomisele annavad nad teadliku panuse ühiskonda, noortesporti ning heategevusse, on aastaid toetanud mitmeid erinevaid algatusi ja kultuuriprojekte. Tradehouse’i südameasjaks on tegutseda vastutustundlikult, hoolida keskkonnast ja toetada aktiivseid eluviise.

  • Ettevõtte on asutatud 2002. aastal
  • valikus on enam kui 800 brändi
  • annavad tööd enam kui 150 inimesele;
  • eelmise aasta müügikäive oli üle 21 miljoni euro
  • kauplused Eestis ja alates kevad 2023 esinduskauplus ka Riias

Tradehouse’i brändide tootevalikuga saab tutvuda Niitvälja Golfi caddiemasteris!

Pretty Curious Golf Touri kohta leiab lisainfot siit!