Uudised

Niitvälja Golfi teenuste piirangud seoses eriolukorraga

Head Niitvälja mängijad!

Seoses eriolukorraga riigis, oleme otsustanud kehtestada meie kõigi tervise huvides teatud piirangud ka Niitvälja Golfi teenuste kättesaadavuse osas. Golfi puhul on küll õnneks tegu spordialaga, mida saab harrastada vabas õhus. Seetõttu jäävad avatuks meie mõlemad golfiväljakud. Küll aga oleme otsustanud tänasest ära jätta laste ja alustajate sisetreeningud. 

Väljak                          

Väljak on endiselt avatud ja parimas seisukorras. Meie greenkeeping jätkab igapäevaselt tavapäraste hooldustöödega. Eile rulliti griine ning mõõdeti griini kiiruseks (stimp) 8,67 jalga. Siiski tuletame taas meelde, et mängima tulles on väga oluline broneerida tiiaeg. Ainult nii saame kontrollida väljaku täituvust ning vastavalt sellele korraldada hooldustöid.

Sisetreeningud

Oleme otsustanud alates tänasest tühistada kõik laste ja alustajate rühmatreeningud Arigato golfistuudios. Märtsikuu eest esitatakse arved vaid senini toimunud treeningpäevade eest. Loodame treeningutega jätkata soojemal kevadperioodil juba Niitvälja golfiväljakutel.

Klubihoone

Niitvälja Golfi klubihoone on suletud.

Võistlused

Koroonaviiruse tõttu on 1. maini edasi lükatud ka kõik spordivõistlused. Jälgime olukorda ning teeme otsused võistluse toimumisaja ja formaadi osas lähitulevikus.

Olgem terved!