Uudised

Niitvälja Golfi teenuste piirangud alates 09.03.2021

Seoses üleriigiliste piirangutega on Niitvälja Golfi klubimaja alates 09.03.2021 suletud. Golfi mängimine meie väljakutel on endiselt võimalik, aga järgida tuleb 2+2 reeglit. See tähendab, et ühes flight’is tohib startida kaks mängijat korraga ning nii väljakul mängides kui harjutades peab hoidma teiste mängijatega kahemeetrist distantsi.

Palume kõigil mängijatel 2+2 piirangut järgida ning kindlasti omale enne väljakule tulekut tiiaeg broneerida. See reegel kehtib ka peredele, sest üksikud neljased flight’id ajaksid väljakul mängutempo sassi. Stardiaegade intervall on 6 minutit.

Külalismängijad saavad soetada omale green fee või mõne soodsa mänguõiguse/paketi distantsilt, makstes vastav tasu ülekandega SA Niitvälja Golfikeskuse arveldusarvele IBAN: EE691010220200134229. Küsimuste korral saab ühendust võtta meie caddiemasteriga telefonil +372 678 0454 või saata e-kiri aadressile info@niitvaljagolf.ee.

Harjutuspallide ja tiide soetamine

Selleks, et mängijaid harjutuspallide ja tiidega varustada, võtame kasutusele juba eelmisel kevadel toiminud viisi nende jagamiseks. Alates tänasest leiad Niitvälja Golfi klubihoone tagumiste klaasuste juurest (bägiruumide pool) karbi, kuhu ootame kõiki kiipe, millele on soov palle peale laadida.

Niisiis, kui soovid laadida kiibile harjutuspalle, osta uue kiibi koos pallidega või hoopis soetada tiisid, siis tegutse järgmiselt:

  • Jäta oma kiip karpi ning teavita meid oma ostusoovist kas telefoni või e-kirja teel.  Kiipe ootame karpi teisipäeviti ja reedeti kella 16:00-ks. 
  • Kui soovid osta uue kiibi koos pallidega või tiisid, siis palun teavita meid sellest, kui mitu korvi palle ning mitu pakki tiisid (pakis 20 tk) soovid. Tiide puhul mainida kindlasti ka seda, kas pikki või lühikesi.
  • Täidetud kiibid ja soetatud tiid saad kätte sellel samal teisipäeval või reedel alates kella 17:00-st samast kohast, endanimelisest ümbrikust. Arve saadame Sulle e-kirjaga.

PS! Palle saab kiibile laadida järgmiste sammudena: 20 korvi, 40 korvi. Juhul kui Sa ei ole oma täpsest soovist meile teada andnud, siis laeme kiibile 20 korvi. Harjutuspallide hinnakirja leiad siit.

Ostusoove ootame telefonil +372 678 0454 või e-postile info@niitvaljagolf.ee. Teenindame tööpäevadel kell 9:00-17:00.

Niitvälja Golfi  prioriteet on hetkeolukorras pakkuda meie enda mänguõigusega mängijatele parimat väljaku kvaliteeti  ja tagada seal nende heaolu ja ohutus. Niisiis jätkame tavapäraste väljakutöödega ning hoolitseme selle eest, et väljakul oleksid olemas käte desinfitseerimisvahendid ja üldkasutatavad pinnad oleksid puhtad.