Uudised

Niitvälja Golfi teenindusjuht vahetub

Alates 22.08.2022 võtab Niitvälja Golfi senise teenindusjuhi Veronika Bogdanova kohustused üle Merle Eenmaa. Merle on kõigile golfimängijatele juba tuttav, kuna on aastaid tegutsenud Niitväljal projektijuhina. Meil on suur rõõm tervitada Merlet nüüdsest uuel ametikohal! 

Merle on Niitväljal toimetanud alates 1996. aastast. Esialgu tegeles klubiliste tegevustega – klubivõistlused ja üritused, erinevate toimkondade töö organiseerimine, sõpruskohtumised, volikogu töö jm. Aja jooksul on lisandunud erinevate võistlussarjade eest vastutamine (naiste Sõbrannade sari, seeniorite 50+ liiga, noortetuur ja alustajate Roheline Karikas). Südame asjaks on Merlele saanud alustajate koolitamine ja nende toetamine Rohelise raja teekonnal. 

Golf on Merle suur armastus ja hobi, ta on sellega tegelenud juba üle 10 aasta. Niisiis on meil suur heameel, et tänasest päevast asub Merle Niitväljale tegutsema täiskohaga.

Meie senisele teenindusjuhile Veronikale soovime palju edu ja jõudu uutel väljakutsetel! Suur aitäh Sulle nende aastate ja suure panuse eest!

Fotol: Veronika ja Merle 2020. aasta klubi meistrivõistlustel. Fotograaf: Mats Soomre, soomre.com