Uudised

Sünnipäevapakkumised!

Niitvälja Golf tähistab 16. detsembril oma 33. sünnipäeva. Seetõttu kehtivad sünnipäeva nädalal  meie alustaja golfipakettidele soodushinnad! Niisiis, juhul kui murrad pead, mida lähedastele jõuludeks kinkida, kasuta võimalust ja too nad endaga golfi mängima! Head emotsioonid on alati väärt kinkimist!

ROHELISE ALGUSE PAKETT – NÜÜD 129 € (TAVAHIND 159 €)
Niitvälja mängijatest enamus teavad, et meil on väga põhjalik alustajate programm – Roheline Rada. Seetõttu liitub meie programmiga igal aastal ca 350-400 uut golfihuvilist! Selle programmi esimene etapp on Green Cardi kursuse läbimine. Lisaks tavalisele Green Cardi kursusele, pakume aga alustajatele ka ROHELISE ALGUSE PAKETTI, mis on meie kõige populaarsem golfipakett.  Rohelise Alguse pakett sisaldab nii Green Cardi kursust, jätkukursust (5 alustaja treeningut), mentorringi, tasuta golfivarustust ja harjutuspalle ning tasuta kaks kuud golfimängu PAR20-väljakul. Ühesõnaga kõike, mida üks alustaja vajab selleks, et golfimänguga sinasõbraks saada.

Tutvu paketi lisainfoga siin!

ROHELISE ALGUSE VIP PAKETT – NÜÜD 169 € (TAVAHIND 199 €)
Sel aastal lõime uue alustajatele mõeldud golfipaketi –  ROHELISE ALGUSE VIP PAKETI. Võrreldes tavalise Rohelise Alguse paketiga, saab VIP paketi omanik nautida kõiki samasid hüvesid, aga palju pikemalt – lausa terve golfihooaja! Niisiis on näiteks alustajal võimalik tulla kevadel green cardi kursusele ning peale seda, terve hooaja jooksul, rahulikult golfimängu harjutada. Rohelise Alguse VIP pakett on kõige ideaalsem viis golfimänguga alustamiseks.

Tutvu paketi lisainfoga siin!

Kingituseks vormistame paketi ilusa kinkekaardina. PS! Ära siis unusta, et lisaks alustaja golfipakettide pakkumisele, saad endiselt soetada jõuluvana kingikotti ka Niitvälja Golfi rahalise väärtusega kinkekaarte (10 €, 50 € ja 100 €) ning mänguõiguseid.

Küsi lisa: info@niitvaljagolf.ee, tel. +372 678 0454.

Sooduspakkumine kehtib kuni 18.12.2022!