Uudised

Niitvälja Golfi restoranis alustab sel hooajal uus operaator

Meil on rõõm teatada, et meie restorani operaatori otsingud on jõudnud lõpule ja meie ruumides tervitab golfisõpru uuest hooajast T19 Resto!

T19 Resto on loodud Niitvälja Golfikeskuse külastajatele ja ümberkaudsetele elanikele nii kiireks einestamiseks kui ka rahulikumas atmosfääris maitsenaudingute pakkumiseks. Olgu tegemist möödaminnes kaasahaaratud snäkiga, hommikueine, lõunapausi või õhtusöögiga, sulle olulise tähtpäeva tähistamise või firmapeoga – T19 Restos pakutakse alati vaid kvaliteetsest toorainest valmistatud maitsvat ja nauditavat toitu.

T19 Restos oled alati oodatud külaline – seda saad tunda, kogedes sõbralikku, pühendunud ja asjatundlikku teenindust oma ala proffidelt. Köögis loob kulinaarseid hõrgutisi pikaajalise kokandusmaailma kogemuse ja oma kokandusliku „käekirjaga” tunnustatud kokk Toomas Lääts. T19 Resto loojatel (Rainer Lopil, Martin Kendral ja Margo Kesamaal) on ligi kahekümneaastane kogemus Eesti toitlustus- ja restoranimaastikul, olles ka ise ametis olnud eri ametikohtades mitmetes toitlustusasutustes. Boonuseks on ka nende suur huvi golfimängu vastu.

T19 Resto meeskond iseloomustab end järgmiselt: „Oleme veendunud, et just tänu oma kogemustele teame, mis eristab head väga heast. Olgu see toit, kosutav jook, teenindus või üldine atmosfäär – T19 Restos soovime pakkuda vaid väga head. Et see ka tõeks saaks, julgustame oma külastajaid andma otsest ja ausat tagasisidet – üksnes nii saame paremini mõista sinu vajadusi, eelistusi ja ootuseid; saame õppida, areneda ja muutuda veel paremaks. T19 Resto loojate ja omanikena usume, et väärtuseks omaette on vahetu kliendikontakt, nii kohtad iga päev restos ka igaüht meist teenindaja rollis; seda ikka selleks, et saaksime sulle, meie kallis külastaja, luua unustamatuid kogemusi. Kohtume T19 Restos juba sel kevadel – ootame sind!“

T19 Resto avab uksed 19. aprillil 2020, kui Niitväljal toimub hooaja esimene võistlus – Niitvälja Golfi avavõistlus.

Siinkohal soovime tänada senise sõbraliku koostöö eest ka oma eelmist pikaajalist operaatorit – restorani Hole in One. Aitäh teile, Hannes ja Aare ning kogu restorani personal! Edu uutes ettevõtmistes!