Uudised

Niitvälja Golfi naistesari Sõbrannad by Mammograaf alustab 31. mail!

Ootame kõiki meie armsaid naisi taas võistlema! 2023. aasta Niitvälja Golf Sõbrannade sarja avavõistlus on taaskord pühendatud terveks ja ilusaks naiseks olemisele. Avavõistlus kannab pealkirja „Milline atmosfäär“.

Võistluse koht ja aeg: Niitvälja Golf, Park-väljak, kolmapäev, 31. mai 2023. Järjestikused stardid alates kell 14:30, 1lt ja 10lt tiilt.

Osavõtt: Osaleda võivad kõik golfidaamid (alates 18. eluaastast), kellel on kehtiv World Handicap System Handicap Index (WHS HCPI). Võistleja HCPI ei või olla suurem kui 46.

Osavõtutasu: 35 €
Võistleja, kellel puudub Niitvälja Golfi hooajaline mänguõigus, tuleb lisaks maksta väljaku green fee 69 €. Osavõtutasu sisaldab võistlusringi, golfikäru kasutamist, 25 harjutuspalli, auhindu ning võistlusjärgset toitlustamist klubimaja restoranis T19. Osavõtutasu palume kanda AS Eesti Golfikeskuse arveldusarvele IBAN:EE901010002019833007.

Mänguvorm ja võistlusklassid: Individuaalne punktimäng. Individuaalsed võistlusklassid WHS HCPI alusel on järgmised:
1) Naised: HCPI 0 – 20,0
2) Naised: HCPI 20,1 – 26,0
3) Naised: HCPI 26,1 – 46,0
Kui võistlusklassis on vähem kui 6 osalejat, siis on komiteel õigus võistlusklassid liita.

Erivõistlused:
– Lähim lipule 6. rajal.
– Lähim lipule 11. rajal.
– Pikim avalöök 1. rajal.
– Pikim avalöök 10. rajal.
Lähim lipule mõõdetakse griinil asetseva palli taha asetatud märgist augu servani.
Pikim avalöögipikkus on palli kaugus avalöögiala tiitähistest pallini. Arvesse läheb löök, mis on püsima jäänud mängitava raja fairway‘l või  sama kõrgusega või madalama kõrgusega niidetud raja osal (lisaks siis foregreen, green).

Reeglid: Mängitakse vastavalt R&A Rules Ldt poolt kehtestatud rahvusvahelistele golfi reeglitele, Niitvälja Golfi kohalikele reeglitele ning käesoleva võistluse juhendile. Tasatulemuste korral võidab võistleja, kellel on madalam HCPI. Kui HCPI on võrdne, siis otsustab võitja loterii. Võistluskomiteel on põhjendatud juhtudel õigus teha käesolevasse juhendisse muudatusi.

Autasustamine: Autasustatakse võistlusklasside kolme parimat võistlejat, parimat scratch löögitulemuse teinud mängijat ja erivõistluste võitjaid.

Auhinnad panevad välja sarja peatoetajad Mammograaf ja Tradehouse. Lisaks toetavad esimest võistlust üllatusauhindadega City Clinics, G4S ja Pop Optika. Loomulikult on kohal ka magus amps Orkla Eestilt ning kosutav jook Sakult!

Registreerumine: Registreerimise tähtaeg on 28. mai kell 23:55. Pärast registreerimistähtaja möödumist, tuleb võistlemisest loobumise korral teavitada võistlustoimkonda. Võistleja kohustub loobumise korral maksma osavõtutasu. Kui võistleja loobub enne registreerimistähtaega, siis osavõtutasu maksma ei pea.

Niitvälja Golf Sõbrannad by Mammograaf edetabel 2023
Kõigi osavõistluste tulemuste põhjal koguvad võistlejad punkte kogu sarja koondtabelisse. Kogu sarja kokkuvõttes peetakse arvestust kolmes võistlusklassis. Sarja kokkuvõtete tegemisel liidetakse neli parimat üksiketapi punktisummat. Kui võistleja võistlusklass hooaja jooksul muutub, siis kokkuvõttes arvestatakse tema tulemus selles klassis, millises klassis saavutatud tulemusi läheb arvesse enim. Punktide jagamiseks reastatakse kõik võistlejad ühisesse paremusjärjestusse (olenemata selles, kui palju võistlusklasse või võistlejaid oli konkreetsel üksikul võistlusel).Punkte jagatakse järgnevalt:
INDIVIDUAALSED VÕISTLUSED: I koht 50 punkti II koht 49 punkti III koht 48 punkti jne
VÕISTKONDLIKUD VÕISTLUSED: I koht kõigile 50 punkti II koht kõigile 48 punkti III koht kõigile 46 punkti
STIILIVÕISTLUS: Osaleja kõigile 40 punkti

Lexus Ladies edetabel 2023
Osalemiseks, leia endale Sõbrannad by Mammograaf sarjas osalejate seast golfisõbranna ja võtke osa võimalikult paljudest osavõistlustest. Hooaja lõpus liidetakse mõlema mängija Sõbrannade edetabeli nelja parima osavõistluse punktid ning nii selgub Lexus Ladies edetabeli võitja paar. Auhinnaks on mõlemale “Sõbrannale” nãdalavahetus Lexusega!  Sõbrannade paarid palume nimetada hiljemalt 10. juuniks,  saates emaili merle@niitvaljagolf.ee. Need, kes ise Sõbrannat ei leia, loosime komitee poolt paaridesse.

Niisiis, tutvu võistlusjuhendiga ja registreeru avavõistlusele!

Kohtumiseni!