Uudised

Oled oodatud Niitvälja Golfi juubelihooaja avamisele!

Laupäeval, 23. aprillil avame ametlikult Niitvälja Golfi 30. hooaja! Kõik Niitvälja Golfiklubi liikmed ja koostööpartnerid on oodatud hooaja esimesele golfivõistlusele ning õhtusele pidulikule üritusele meie klubimaja restoranis T19 Resto.

Avavõistluse mänguvormiks on võistkondlik punktimäng Scramble formaadis, võistkond koosneb kahest mängijast. Võistlema pääseb maksimaalselt 108 mängijat. PS! Selle hooaja avavõistluse auhinnalauda rikastavad meie head koostööpartnerid – naaberväljakud Soomest.

Ürituse ajakava:
12:00 Niitvälja Golfi hooaja avavõistlus 2022. Tutvu võistlusjuhendiga.
18:00 Kogunemine, tervitusjook ja suupisted
18:30 Õhtu piduliku osa algus

Peale golfivõistlust koguneme klubimajas, et autasustada selle hooaja avavõistluse parimaid, 2021. hooaja klubi parimaid ning nautida head toitu ja seltskonda. Tantsumuusikat teeb ansambel Liis Lemsalu Band ning õhtut juhib Reigo Ahven.

Osalustasu:
Niitvälja Golfiklubi liige – 79 €
Osalustasu sisaldab nii golfivõistlust kui õhtu pidulikku programmi. Juhul kui soovid vaid võistelda või tulla ainult pidulikule õhtusöögile, siis piletihind ei muutu.

Oma osalemisest anna palun teada hiljemalt 18. aprilliks, kas e-postile info@niitvaljagolf.ee või Niitvälja Golfi kodulehe võistlusmoodulis. Viimasest leiad eraldi nii Niitvälja Golfi hooaja avavõistluse kui ka hooaja piduliku õhtusöögiPS! Ära unusta lisada õhtusöögile registreerudes ka oma pearoa eelistus.

Osalustasu ülekannet ootame MTÜ Niitvälja Golfiklubi arveldusarvele IBAN EE901010052004625005. Lisa kindlasti selgitusse “Niitvälja Golfi hooaja avamine” ning oma nimi/nimed.