Uudised

Niitvälja Golfi ja EGCC Captain Challenge’i finaal 2020

5. septembril peeti Niitvälja Golfi Park-väljakul traditsiooniline Niitvälja ja EGCC kaptenite võistluse finaal, kus võidu võttis tulemusega 6&4 Niitvälja võistkond kapten Joel Rothbergi juhtimisel!

Captain Challenge’i finaal sai alguse EGCC kapteni Heinu Klaasi ja Niitvälja kapteni Erko Tähe ajal, kui lepiti kokku, et klubide kaptenite võistluste parimad lähevad omavahel kokku võistkondlikus rajamängus. Võistluse eesmärk on välja selgitada parim meeskond.

Finaalvõistlusele olid kutsutud Niitvälja Golfi Captain’s Challenge’i ja EGCC Captain’s Challenge’i  iga võistlusklassi HCP löögimängu ja punktimängu tulemuste põhjal parimad ning lisaks valisid kaptenid Joel Rothberg ja Janar Toomesso igasse gruppi veel ühe mängija.

  • Foursome mänguvormi mängisid Kaido Peterson ja Robert Weir, Kaja Meos ja Annika Koitmaa, Arto Lepik ja Toomas Vallikivi, Innar Kõvask ja Erki Mölder, Janeli Jallai ja Tiina Karjahärm.
  • Match Play’d mängisid Ahti Annus, Margit Sunni, Age Petter, Aivo Hommik ja Teet Anier.
  • Best Ball mänguvormi mängisid Joel Rothberg ja Aivar Riimets.

Meil on suur rõõm teatada, et finaalvõistluse võitis Niitvälja koondis tulemusega 6&4. Võitja meeskonna liikmete nimed graveeritakse väärikale rändkarikale. Suur aitäh meie klubi esindajatele selle suurepärase mängu eest! PS! Võit on eriti magus, kuna kaotaja võistkond teeb alati võitjavõistkonnale samal õhtul välja õhtusöögi! Meeleolukas päev jätkus piduliku õhtusöögiga restoranis Cru.

Võistluse tulemusi saab vaadata siit.

Kahe klubi vaheline Captain Challenge’i finaalvõistlus sai alguse 2012. aastal ning kui eelmise aasta seisuga oli võite mõlemal klubil võrdselt, siis nüüd on üldine seis 5-4, Niitvälja kasuks.

2012 – Niitvälja Golfiklubi
2013 – Niitvälja Golfiklubi
2014 – EGCC
2015 – Niitvälja Golfiklubi
2016 – Niitvälja Golfiklubi
2017 – EGCC
2018 – EGCC
2019 – EGCC
2020 – Niitvälja Golfiklubi

Siinkohal täname ja tervitame oma vastaseid EGCC’st! Taaskord oli üks meeldejääv ja põnev võistluspäev!