Uudised

Niitvälja Golfi edetabelit juhivad hetkel Robin Udodov ja Ulvi Ingver

Üle poole võistlushooajast on läbi ja aeg teha kiire ülevaade Niitvälja Golfi edetabel 2022 hetkeseisust. Edetabelis peame arvestust individuaalsete võistlustulemuste põhjal, meeste ja naiste arvestuses. Üheksa võistlusklassi parimaid autasustame hooaja lõpul Niitvälja Golfi hinnaliste kinkekaartidega! 

Edetabeli arvestusse lähevad kõik Niitväljal korraldatavad võistlused ning võistlussarjade osavõistlused, mida mängitakse vastavalt R&A Rules Ldt poolt kehtestatud rahvusvahelistele golfireeglitele. Arvesse võetakse kõik võistlejad, kes osalevad vähemalt ühel Niitväljal korraldatud võistlusel või võistlussarja osavõistlusel. Võistelda võib piiramatu arv võistlusi, aga edetabeli punktiarvestusse arvestatakse 10 parima võistluse tulemus.

Edetabeli võitjad on Niitväljal kõige aktiivsemad võistlejad, kes on osalenud teiste võistluste seas ka tihti EY Niitvälja Golf Tuuril, mis on hea ning mugav võimalus omale punkte teenida. Igal võistlejal on õigus ühele auhinnale, st juhul kui üks ja sama mängija juhib kahes võistlusklassis, siis võidab ta kõrgema võistlusklassi parima tiitli ning teises võistlusklassis saab esikoha temast järgmisel edetabeli kohal asetsev mängija.

11. august 2022 seisuga on võistlusklasside parimad:

MEHED 

Meeste klassi esikohta hoiab hetkel 302 punktiga Robin Udodov. Robin on osalenud sel hooajal kokku 11 erineval võistlusel ja tema keskmine punktisumma ühelt võistluselt on 30,2 (võttes arvesse 10 parimat tulemust). Meeste edetabeli II kohta hoiab hetkel enda käes Hart Oskar Aoveer, kes on Robinist maas vaid 4 punktiga, kogusumma 298 punkti (10/29,8). Kuna parimate auhindu anname välja ka juunioride klassis, siis oleks hetkeseisuga Hart Oskar selle klassi esikoha omanik.

Meeste klassi III kohta hoiab aga enda käes 276 punktiga Harri Valtri, kellele kuuluks parima mid-amatööri tiitel. Siiski, Harrile on lähedal ka neljandat kohta jagavad Karl Kreevs (eelmise aasta parim juunior) ja Marek Lemsalu, kellel kogutud 254 punkti.

50+ meesseeniorite klassi parima tiitli eest võistlevad edetabeli seitsmendal kohal asetsev Aivar Riimets (230 punkti) ning tema järel kaheksandat kohta jagavad  Rasmus Kivila ja Jaanus Turba, mõlemal 217 punkti.

60+ meesseeniorite klassi parima tiitlit hoiab aga Karl Lell, kellel hetkeseisuga kokku 170 punkti ning edetabeli 23. koht. Karli suurim konkurent on Peeter Tohver, kes temast kõigest 10 punktiga maas.

NAISED 

Naiste klassi esikohal on hetkel 235 punktiga Ulvi Ingver. Ulvi on osalenud seni 14 võistlusel ning tema keskmine punktisumma ühelt võistluselt on 23,5 (võttes arvesse 10 parimat tulemust). Teist kohta hoiab hetkel enda käes meie andekas noorgolfar Kristella Sikk, kokku 206 punkti (10/20,6).

Naiste klassi mid-amatööride tiitel läheks hetkeseisuga 4. kohal paiknevale Liis Kuulile, kellel viie võistlusega kogutud 167 punkti. Temast kohe järgmisel ehk 5. kohal asetseb Marie Kalmet 156 punktiga ning 7. kohal 151 punktiga Kairi Rätsepp, kellel samuti võimalus võistelda parimale mid-amatöör tiitlile.

50+ naisseeniorite klassis on hetkel suurima punktisummaga Katrin Kaare, kes seni osalenud viiel võistlusel ja kogunud 60 punkti. Temale lähimad konkurendid on Karin Mängel 57 punktiga ning Õie Aunapu 56 punktiga.

60+ naisseeniorite klassi parima tiitel kuulub hetkel Anne Petterile, kes hoiab 189 punktiga naiste edetabeli kolmandat kohta. Mainimist väärib ka naiste edetabeli 10. koht, mis kuulub 60+ naisseeniorite klassi võistlejale Pille Teearule (112 punkti).

PS! Edetabeli punktisummat võivad muuta veel seitse EY Niitvälja Golf Tuuri osavõistlust, President Cup 2022, 50+ liiga ja Sõbrannad by Mammograaf osavõistlused. Seejärel saame selle hooaja edetabeli punktid lõplikult kokku võtta ning parimad välja kuulutada!

Vaata Niitvälja Golfi edetabeli seisu siit: mehed naised

Foto: Mats Soomre, soomre.com