Uudised

Niitvälja Golfi edetabeli parimad hetkel Karl Kreevs ja Annika Koitmaa

Golfihooaeg hakkab vaikselt lõppema ning jäänud on veel viimased võistlused. Teeme kiire ülevaate Niitvälja Golfi edetabel 2021 hetkeseisust. Edetabelis peame arvestust individuaalsete võistlustulemuste põhjal, meeste ja naiste arvestuses. Üheksa võistlusklassi parimaid autasustame hooaja lõpul Niitvälja Golfi hinnaliste kinkekaartidega!

Edetabeli arvestusse lähevad kõik Niitväljal korraldatavad võistlused ning võistlussarjade osavõistlused, mida mängitakse vastavalt R&A Rules Ldt poolt kehtestatud rahvusvahelistele golfireeglitele. Arvesse võetakse kõik võistlejad, kes osalevad vähemalt ühel Niitväljal korraldatud võistlusel või võistlussarja osavõistlusel. Võistelda võib piiramatu arv võistlusi, aga edetabeli punktiarvestusse arvestatakse 10 parima võistluse tulemus.

Edetabeli võitjad on Niitväljal kõige aktiivsemad võistlejad, kes on osalenud teiste võistluste seas ka tihti EY Niitvälja Golf Tuuril, mis on hea ning mugav võimalus omale punkte teenida. Igal võistlejal on õigus ühele auhinnale, st juhul kui üks ja sama mängija juhib kahes võistlusklassis, siis võidab ta kõrgema võistlusklassi parima tiitli ning teises võistlusklassis saab esikoha temast järgmisel edetabeli kohal asetsev mängija.

10. septembri seisuga on võistlusklasside parimad:

MEHED ja MID-AMATÖÖR MEHED

Meeste klassi esikohta hoiab hetkel 296 punktiga eelmise aasta edetabeli juunioride teise koha omanik Karl Kreevs. Karl on osalenud sel hooajal kokku 11 erineval võistlusel ja tema keskmine punktisumma ühelt võistluselt on 29,6 (võttes arvesse 10 parimat tulemust). Meeste II kohta hoiab hetkel enda käes Kaido Peterson, kes on Karlist maas kõigest 7 punktiga, kogusumma 289 punkti (10/28,9). Kuna parimate auhindu anname välja ka mid-amatööride klassis, siis hetkeseisuga oleks Kaido selle klassi esikoha omanik. Meeste klassi kolmandat kohta hoiab hetkel enda käes eelmise hooaja meeste võitja Joel Rothberg 263 punktiga.

NAISED ja MID-AMATÖÖR NAISED

Naiste klassi esikohal on eelmise aasta edetabeli võitja Annika Koitmaa. Annika on osalenud seni kaheksal võistlusel ning tema punktisummaks on hetkel 278 (8/34,75). Teisel kohal eelmise aasta mid-amatöör naiste parim ning üldarvetuses II koha omanik Apawan Chinglek. Apawan on praeguseks hetkeks kogunud punkte 224 (10/22,4). Naiste klassi kolmandal kohal on Dairy Rosenberg 187 punktiga (10/18,7).

50+ ja 60+ MEESSEENIORID

Meeste üldtabelis neljandal kohal olev Jaanus Turba (254 punkti) on sel hooajal osalenud 13. võistlusel ning omab hetkel esikohta 50+ võistlusklassis. Jaanuse saavutus eelmisel hooajal oli meeste üldtabelis kümnes koht. Tema suurimaks konkurendiks on Raivo Rimm, kellel 16 võistluselt kogutud 225 punkti (10/22,5) ning omab hetkel meeste üldtabelis kümnendat kohta. Paremuselt kolmas mees 50+ meeste arvestuses ja parim 60+ meeste arvestuses on hetkel Raivo Velsberg, kellel kaheksalt võistluselt kokku 219 punkti (8/27,4).

50+ ja 60+ NAISSEENIORID

Naiste üldtabeli viiendal kohal on hetkel eelmise aasta naisseeniorite 60+ võistlusklassi parim Ulvi Ingver, kellel kümne võistlusega kogutud 171 punkti (10/17,1). Tema suurim konkurent on eelmise aasta 50+ naisseeniorite klassi parim Anne Petter, kellel hetkel 11 võistlusega kogutud 167 punkti (10/ 16,7).  Tundub, et mõlemale naisele tuleb sel korral taas ühes seeniorklassis võit, sest teised 50+ võistlejad on piisavalt kaugel, et alles jäänud võistlustega seisu drastiliselt muuta.

PARIM JUUNIOR

Juunioritest on sel hooajal edetabelis kõige enim punkte kogunud Karl Kreevs (296 punkti), aga kui tema peaks võitma ka meeste klassi parima tiitli, siis juunioride tiitel läheks sel korral Rasmus Kivila Jr-le. Rasmusele kuulub meeste klassi üldarvestuses kuues koht, kaheksalt võistluselt on ta kogunud 248 punkti. Tüdrukute parim tulemus edetabelis on Kadi Riin Vähejausil, kokku üheksa mängu ning punktisummaks 127. Sellega hoiab Kadi Riin naiste üldtabelis hetkel seitsmendat kohta. Kohe tema järel kaheksandal kohal 120 punktiga Hannah Õunap.

PS! Edetabeli punktisummat võivad muuta veel sel pühapäeval toimuv President Cup 2021, 16.09 ja 23.09 toimuvad EY Niitvälja Golf Tuuri osavõistlused ja 30.09 toimuv finaalvõistlus ning 29.09 toimuv 50+ liiga viimane osavõistlus. Seejärel saame selle hooaja edetabeli punktid lõplikult kokku võtta ning parimad välja kuulutada!

Vaata Niitvälja Golfi edetabeli seisu siit: mehed / naised