Uudised

Niitvälja Golfi 2023. aasta hinnakiri ja suurimad muudatused

Alates 01.01.2023 hakkab kehtima Niitvälja Golfi uus hinnakiri. Uuest aastast muutuvad nii mänguõiguste kui ka green fee hinnad. Suurimaks muudatuseks on see, et võtame kasutusse green fee dünaamilise hinnastamise. See tähendab, et green fee hind Park-väljakul (18 rada) hakkab maksma vahemikus 69-119 eurot. 

Dünaamilise hinnastamise kasutuselevõtt tähendab green fee kliendi jaoks kaht olulist aspekti:

 1. Green fee hind hakkab sõltuma sellest, kui varakult broneering tehakse, mis kellajal ja nädalapäeval mängida soovitakse ning  missugune on sel hetkel väljaku täituvus.
 2. Green fee eest saab hakata tasuma otse läbi broneerimissüsteemi. See tähendab, et mängija saab valida broneerimissüsteemist omale välja kõige sobivama mänguaja (nii aja kui ka hinna poolest), teha tiiaja broneeringu ning selle eest ka kohe tasuda. Sellega loodame muuta lihtsamaks ja mugavamaks nii oma caddiemasteri töö kui ka kogu ostuprotsessi kliendi jaoks.

MUUDATUSED NIITVÄLJA MÄNGIJALE

 1. Niitvälja mängija saab uuest aastast endaga samasse flight’i kaasa võtta ühe soodushinnaga mängija.
 2. Niitvälja mängija kaaslase green fee hind hakkab olema (sõltumata ajast ja täituvusest) 69 eurot. 
 3. Selleks, et Niitvälja mängija kaaslasele kehtiks tiiaja broneerimisel soodushind, peab selle broneeringu tegema süsteemis Niitvälja mängija ise. Sellisel juhul teame, et tegemist on Niitvälja mängija kaaslasega ja saame garanteerida talle soodushinna.

MUUDATUSED AKTSIONÄRILE

 1. Aktsionär saab uuest aastast endaga samasse flight’i kaasa võtta endiselt kolm soodushinnaga mängijat.
 2. Aktsionäri kaaslase green fee hind hakkab olema (sõltumata ajast ja täituvusest) 59 eurot.
 3. Selleks, et aktsionäri kaaslas(t)ele kehtiks tiiaja broneerimisel soodushind, peab selle broneeringu tegema süsteemis aktsionär ise. Sellisel juhul teame, et tegemist on aktsionäri kaaslas(t)ega ja saame garanteerida neile soodushinna.

MUUDATUSED LOJAALSELE KLIENDILE

Alates 01.01.2023 hakkab Niitvälja Golfis kehtima uus lojaalsusprogramm. Senise tasuta liitumise asemel, hakkab lojaalsusprogrammiga liitujatele kehtima hooaja tasu 100 eurot. Tasuline lojaalsus tähendab ka palju suuremaid soodustusi ja boonuseid Niitvälja Golfis. Lojaalse mängija soodustused 2023. aastal on:

 1. Green fee hind 79 € (tavahind kuni 119 €)
 2. Golfauto rent 32 € (säästad 20%)
 3. Golfikäru rent TASUTA (tavahind 4 €)
 4. Harjutusväljakute kasutamine TASUTA (tavahind 20 €)
 5. Range’i pallid Niitvälja mängija hinnaga (säästad 30%)

Lojaalsed kliendid saavad hooaja jooksul ka muid sooduspakkumisi. Vaata siit, kuidas saad liituda lojaalsusprogrammiga ning tutvu pakkumistega. 

Tutvu 2023. aasta hinnakirjaga siin. Pea siis meeles, et Niitväljal on alati soodsam mängida mänguõiguse või hooajapaketiga. Kõikide mänguõigustega saad tutvuda siin. Kohtumiseni Niitväljal!