Uudised

Niitvälja Golfi 2021. aasta edetabeli parimad on Annika Koitmaa ja Rasmus Kivila Jr

2021. aasta golfihooaeg hakkab läbi saama ning kõik Niitvälja Golfi edetabeli arvestusse minevad võistlused on peetud. Edetabelis peame arvestust individuaalsete võistlustulemuste põhjal, meeste ja naiste arvestuses. Selle hooaja üheksa võistlusklassi parimad on selgunud! 

Edetabeli arvestusse lähevad kõik Niitväljal korraldatavad võistlused ning võistlussarjade osavõistlused, mida mängitakse vastavalt R&A Rules Ldt poolt kehtestatud rahvusvahelistele golfireeglitele. Arvesse võetakse kõik võistlejad, kes osalevad vähemalt ühel Niitväljal korraldatud võistlusel või võistlussarja osavõistlusel. Võistelda võib piiramatu arv võistlusi, aga edetabeli punktiarvestusse arvestatakse 10 parima võistluse tulemus.

Edetabeli võitjad on Niitväljal kõige aktiivsemad võistlejad, kes on osalenud teiste võistluste seas ka tihti EY Niitvälja Golf Tuuril, mis on hea ning mugav võimalus omale punkte teenida. Igal võistlejal on õigus ühele auhinnale, st juhul kui üks ja sama mängija juhib kahes võistlusklassis, siis võidab ta kõrgema võistlusklassi parima tiitli ning teises võistlusklassis saab esikoha temast järgmisel edetabeli kohal asetsev mängija.

NIITVÄLJA GOLF EDETABEL 2021 PARIMAD ON:

Parim mees: Rasmus Kivila Jr (308 punkti, 10 võistlust)

Parim naine: Annika Koitmaa (342 punkti, 10 võistlust)

Parim mid-amatöör mees: Joel Rothberg (302 punkti, 14 võistlust)

Parim mid-amatöör naine: Apawan Chinglek (232 punkti, 17 võistlust)

Parim 50+ meesseenior: Jaanus Turba (261 punkti, 15 võistlust)

Parim 50+ naisseenior: Ulvi Ingver (216 punkti, 14 võistlust)

Parim 60+ meesseenior: Raivo Velsberg (269 punkti, 12 võistlust)

Parim 60+ naisseenior: Anne Petter (195 punkti, 16 võistlust)

Parim juunior: Karl Kreevs (297 punkti, 14 võistlust)

Kõigile võistlusklassi parimatele on auhinnaks Niitvälja Golfi 300 eurone kinkekaart. Kuna hooaja lõpupidu ja parimate pidulik autasustamine toimub kevadel koos Niitvälja Golfi avavõistlusega, siis otsustasime toimetada Niitvälja Golfi hinnalised kinkekaardid parimatele personaalselt kätte juba praegu. 

Lisaks võistlusklassi parimatele, oleme otsustanud sel aastal premeerida ka kõiki neid mängijaid, kes pääsesid 15 parima sekka, aga kahjuks oma võistlusklassi parima tiitlist jäid ilma. Neile oleme välja pannud LaSpa 50 eurosed kinkekaardid. Meestest saavad LaSpa kinkekaardid Kaido Peterson, Marek Lemsalu, Raivo Rimm, Harri Valtri, Robin Udodov, Halger Sander, Hugo Hoyer, Karl Lell ja Robert Weir. Naistest on lisaauhinda väärt tulemuse teinud sel hooajal Dairy Rosenberg, Liis Kuuli, Kadi Riin Vähejaus, Pille Teearu, Kairi Rätsepp, Triinu Tombak, Ingrid Jegers, Hannah Õunap, Age Petter, Olesia Abramova ning Õie Aunapu!

PALJU ÕNNE kõigile Niitvälja Golfi edetabeli parimatele!