Uudised

Niitvälja Golf Roheline Karikas by Orkla Eesti tõi võistlema 65 alustaja golfarit

Esmaspäeval, 19. septembril jõudis lõpule meie alustajate võistlussari Niitvälja Golf Roheline Karikas by Orkla Eesti! Võistlusel osalemine aitas leida uusi golfisõpru, saada kirja hcp tulemus, kogeda põnevust võistlemisel ning ühtlasi arendada oma golfimängu oskusi. Meil oli suur rõõm näha sarja raames võistlemas kokku 65 julget alustajat!

Viimasel osavõistlusel mängiti punktimängu individuaalses ja võistkondlikus arvestuses. Eriti põnevaks tegi võistluse see, et kui varasematel osavõistlustel mängiti Park-väljaku esimesel üheksal rajal, siis sel korral toimus võistlus Park-väljaku radadel 10-18.  Võistkondlikus arvestuses läks igal rajal arvesse parima punktimängu tulemuse mänginud võistkonnaliikme tulemus.

Niitvälja Golf Roheline Karikas by Orkla Eesti 2022 V ehk viimase osavõistluse parimad olid:

MEHED:

  1. Raul Pihlak 22 punkti
  2. Jüri Speek 21 punkti
  3. Voldemar Maisov 20 punkti

NAISED:

  1. Triinu-Liis Vaikma 27 punkti
  2. Meelike Aav 26 punkti
  3. Liana Saago 25 punkti

Parim võistkond (flight): Kelli Brück / Gisela Toomesoo / Triinu-Liis Vaikma 31 punkti

Erivõistluste parimad

  • Pikim avalöök rada 18 – Liana Saago ja Jüri Speek
  • Lähim lipule rada 13 – Meelike Aav ja Marko Männiste

NIITVÄLJA GOLF ROHELINE KARIKAS BY ORKLA EESTI 2022 EDETABEL

Sel hooajal toimus alustajate võistlussarja Roheline Karikas by Orkla Eesti raames viis osavõistlust, mis toimusid kord kuus esmaspäeviti. Sarjast võttis osa 34 meest ja 31 naist. Iga osavõistluse tulemuste põhjal said võistlejad punkte Niitvälja Golf Roheline Karikas 2022 edetabelisse, kus arvestusse läksid iga võistleja kolme parima osavõistluse tulemused. Hooaja edetabeli võitsid need mängijad, kellel on oma klassis kõige rohkem punkte.

2022. hooaja edetabeli parimad on:

MEHED:

I koht: Timothy Michael Palmer  – 72 punkti
II koht: Aydren Green – 68 punkti
III koht: Argo Põder – 68 punkti

NAISED:

I koht: Kerli Green – 73 punkti
II koht: Liana Saago – 71 punkti
III koht: Merle Lang – 69 punkti

Suured tänud ja tervitused kõigile meie tublidele alustajatele! Loodame, et Rohelise Karika võistlussari andis teile hea võistluskogemuse ning palju toredaid golfisõpru, kellega edaspidi koos golfimängu nautida!

Samuti soovime tänada meie alustajate võistlussarja peatoetajat Orkla Eestit, kes terve hooaja jooksul kostitas nii meie green cardilisi kui alustajate võistlussarja osalejaid magusate ampsude ja auhindadega!

Kohtumiseni taas järgmisel hooajal!