Uudised

Niitvälja Golf President Cup 2022 by Swedbank

Sel aastal korraldame Niitvälja Golfi heategevuslikku golfivõistlust President Cup 2022 koos Swedbankiga! Üheskoos on meil plaan toetada MTÜ-d Tagasi Kooli ehk nende programmi Tuleviku Tegijad. Aitame koos õpilastel üle Eesti leida oma tee!

Tuleviku Tegijate platvormi kaudu viiakse 1.-12. klasside õpilasteni kohtumised oma ala tegijatega erinevatest eluvaldkondadest, et igal noorel oleks hea ülevaade töömaailmast. Selleks korraldatakse üle Eesti külalistunde, varjutamisi ja õppekäike ettevõtetesse. Anna ka Sina oma panus ja tule President Cupile võistlema! President Cupi iga võistleja osalustasust annetame 15 eurot heategevuseks, lisaks toimuvad radadel mitmed erivõistlused. Swedbank on lubanud omalt poolt mängijatelt kogutud heategevusliku summa duubeldada!

Võistlus toimub pühapäeval, 11. septembril kell 10:00. Osaleda võivad kõik Niitvälja Golfiklubi liikmed, kellel on kehtiv World Handicap System Handicap Index (WHS HCPI). Maksimaalne osalejate arv on 108. Üleregistreerimisel eelistatakse kutsutud külalisi ning klubiliikmeid, kelle koduklubiks on Niitvälja Golfiklubi. Vajadusel arvestatakse registreerumise ajalist järjekorda võistlusele registreerimisel. Kui võistleja HCPI on suurem kui 36, siis võistlusel arvestatakse tema HCPI-ks 36.

Osavõtutasu: 69 €. Võistleja, kellel puudub Niitvälja Golfi hooajaline mänguõigus, tuleb lisaks maksta väljaku green fee 59 €. Osavõtutasu sisaldab heategevuslikku panust programmi Tuleviku Tegijad (15 € võistleja kohta), Saku ja Kalevi poolt rajale kaasa jooki ja batoone, suupisteid radadel 6 ja 13, võistlusjärgset toitlustamist restoranis T19, väärtuslikke auhindu parimatele, mänguringi, golfikäru kasutamist ning 25 harjutuspalli.

Osavõtutasu palume kanda MTÜ Niitvälja Golfiklubi arveldusarvele IBAN: EE901010052004625005 SEB pangas, hiljemalt 7. septembriks 2022 kell 23:55.

Võistlusklassid: 

 1. Mehed: HCP 0–12,4 HCP löögimäng, kollased tiid
 2. Mehed: HCP 12,5–24,4 Punktimäng, kollased tiid
 3. Mehed: HCP 24,5–36,0 Punktimäng, kollased tiid
 4. Naised: HCP 0–18,4 HCP löögimäng, punased tiid
 5. Naised: HCP 18,5–36,0 Punktimäng, punased tiid
 6. Võistkondlik* (kaks liiget) Punktimäng, Best Ball.

*Mõlemad võistlejad mängivad enda palli. Igal rajal läheb arvesse parema punktisumma mänginud võistkonnaliikme tulemus.

Erivõistlused:

 • TULEVIKU TEGIJAD – Lähim lipule 6. rajal, naised/mehed eraldi.
 • ​​SWEDBANK – Lähim lipule 13. rajal, naised/mehed eraldi.
 • T19 RADA – Pikim avalöök 10. rajal, naised/mehed eraldi.
 • SAKU RADA – Pikim avalöök 18. rajal, naised/mehed eraldi.
 • Parim scratch

Autasustatakse iga võistlusklassi parimaid mängijaid ja erivõistluste võitjaid. Võistkondliku võistluse võitjate nimed graveeritakse President Cup rändkarikale, mida hoitakse Niitvälja Golfi klubihoones karikate riiulis.

Registreerimise tähtaeg on 7. september 2022 kell 23:55. Registreerida on võimalik Niitvälja Golfi kodulehel.