Uudised

Nädalavahetusel selgusid Eesti rajamängu meistrivõistluste võitjad

White Beach Golfis lõppes pühapäeval kolm päeva (9.-11.06) väldanud Eesti rajamängu meistrivõistluste nädalavahetus. Open formaadis toimunud põhiklassides võtsid võidu Richard Teder (Estonian Golf & Country Club) ja tiitlit kaitses Inglismaa passi omav Hannah Õunap (Valgeranna Golfiklubi).

Meeste klassis võistlesid esikoha eest Richard Teder EGCC’st ja meie klubiliige ning tiitlikaitsja Mattias Varjun, matši lõpptulemuseks jäi 4&2 ning Varjunile tuli sel korral hõbe. Pronksmedal läks samuti meie klubiliikmele Ralf Johan Kivile, kes alistas klubikaaslase Carl Hellati 2&1. Kõiki tulemusi näeb siin.

Naiste klassis kaitses tiitlit Hannah Õunap, kes alistas eelmise aasta kordusfinaalis Anete Liis Aduli (EGCC). Võidunumbriteks kirjutati seekord 3&2. Pronksmedal läks Rae Golfiklubi noormängijale Meribel Malvale. Kõiki naiste tulemusi näeb siin.

Eesti mid-amatööride rajamängu esikohad võitsid Sten Erik Soo (Estonian Tour Players Club) ja meie klubiliige Kristina Kuzmenok. Meeste finaalis alistas Soo tiitlikaitsja Martin Järve (Rae Golfiklubi) 2-rajalise eduga. Pronksmedalile mängisid kaks Niitvälja Golfiklubi mängijat. Esimesel lisarajal sai oma elu esimese meistrivõistluste medali Marek Stahhov, kes jättis neljandaks Anders Andersoni. Tulemused

Naiste finaalis alistas meie mängija Kristina Kuzmenok Eve Pärnsalu (Estonian Golf & Country Club) resultaadiga 3&2. Pronksmedal läks Eva-Kristina Maaringule (Tartu Golfiklubi). Tulemused

Seenioride rajamängu võitsid Taavi Truusa ja Anu Uuemõis, mõlemad Estonian Golf & Country Club’ist.  Hõbe tuli meie klubiliikmele Enn Päärole, kes jäi napilt ühe rajaga Truusale alla. Kolmas koht läks Priit Põldojale (Estonian Golf & Country Club). Tulemused

HCP löögimängu vormis toimunud Lucky Losers võistluses olid edukad meie golfikooli noored –  Robin Udodov võitis tulemusega -4 ja Kristella Sikk sai kolmanda koha tulemusega -1 (sama tulemusega lõpetas ka klubiliige Rael Tavaste).

Tekst: Eesti Golfi Liit / Niitvälja Golf