Uudised

GoExpo messipakkumised

Kõigil golfisõpradel on põhjust sel nädalavahetusel end Helsingi poole sättida, sest 28.02.-01.03.2020 leiab Helsingi Messukeskuses aset Soome suurim aktiivse puhkuse mess GoExpo, kus ühe osana ka golfimess. Niitvälja Golfi esindab sel aastal kohapeal meie Soome koostööpartner GoGolf, aga kõiki messipakkumisi on võimalik osta ka otse meie käest. 

PS! Pakkumisi on võimalik soetada vaid perioodil 28.02-01.03.2020, aga kehtivad kasutamiseks terve 2020. aasta hooaja. Sooduspakkumiste ostuks palun saada oma soov meie e-postile info@niitvaljagolf.ee. PS! Pakkumised ei kehti rühmadele.

Meie selle aasta messipakkumisteks on:

PARK-VÄLJAKU GREEN FEE (18 RADA) + RESTORANI VOUCHER  75 €

Soodsa hinnaga Park-väljaku green fee, millele lisandub Niitvälja klubimaja restorani voucher väärtusega 12 eurot. Tulles antud pakkumisega Niitväljale green fee‘ga mängima on lõuna Sulle tasuta, sest selle pakkumise tavahind on 91 eurot. PS! Sellest aastast on Niitvälja Golfikeskuse restoranil uus operaator!

PARK-VÄLJAKU GREEN FEE x 4 VAID 220 €

Soodne green fee pakkumine seltskondadele – ostes terve flight’i korraga on hinnaks vaid 220 eurot (tavahind 316 €). Võta sõbrad või pere kaasa ning tule Niitväljale soodsalt golfi mängima! Ainsaks tingimuseks on see, et pakkumist müüme üks flight korraga. 

PIIRAMATU GOLFIPAKETT MAJUTUSEGA HESTIA HOTEL KENTMANNIS 245 €

Ideaalne pakett golfihuvilistele, kel soov tulla pikaks nädalavahetuseks Niitväljale mängima, aga samas tahaks nautida ka suurepärast majutusteenust Tallinna uusimas kesklinna hotellis. Antud pakett sisaldab kahte ööd Hestia uues Kentmanni hotellis ning kolm päeva piiramatut golfimängu Niitvälja Park-väljakul! Hind ühele 245 €/ kaheses toas. Loe paketi kohta lisa siit.

See pakkumine kehtib kuni kaheksale inimesele korraga ning broneering tuleb teha vähemalt 7 päeva ette. Broneeringu tegemiseks saada e-kiri  booking@hestiahotels.com.