Uudised

Lõppes naiste võistlussarja Sõbrannad by Mammograaf kümnes hooaeg!

6. oktoobril kogunesid Niitvälja golfinaised mõnusalt hubases restoranis R14, et võtta kokku 2021. aasta Sõbrannade võistlussarja kümnenda hooaja tulemused. Niitvälja Golf Sõbrannad by Mammograaf sari on populaarne oma harivalt mitmekesiste võistluste ja laheda atmosfääri tõttu. Tänu Sõbrannade sarjale lisandub igal aastal meie klubi ridadesse kümneid uusi naisgolfareid. Sel aastal osales sarjas kokku üle 100 naise!

Sõbrannade sari toimib paljuski tänu meie klubiliikmete entusiasmile.  Meie naised on õla alla pannud nii korralduslikule poolele kui ka hoolitsenud rikkalike auhinnalaudade eest. Täname siinkohal kõiki selle hooaja osavõistluste korraldajaid: Kaja Turmen, Karmen Turk, Kadri Tillemann, Kadri Kuuba, Janeli Jallai, Merle Kalvet, Õie Aunapu, Laire Piik, Kaja Kiige, Katrin Kaare, Kerli Maro, Seila Saks, Kairi Rätsepp, Kadri Apivala, Triinu Tombak, Kateriina Nõlve, Ita Gornischeff, Anne Kruusement, Kadri Niineväli, Marit Antik, Rita Rätsepp, Merle Eenmaa, Karin Mängel.                                                                                                                                                                

Lõpuüritusel autasustasime Sõbrannad by Mammograaf kümnenda hooaja parimaid. 2021. aasta võistlussarja edetabeli parimad on:

Naised HCPI 0-18,4
1. Ulvi Ingver 158 punkti
2. Küllike Varik 146 punkti
3. Triinu Tombak 134 punkti

Naised HCPI 18,5-24,4
1. Anne Metsis 183 punkti
2. Pille Teearu 155 punkti
3. Kadi Riin Vähejaus 151 punkti

Naised HCPI 24,5-29,4
1. Katrin Kaare 166 punkti
2. Kaire Vibo 149 punkti
3. Janeli Jallai 128 punkti

Naised HCPI 29,5-53
1. Kateriina Nõlve 190 punkti
2. Ita Gornischeff 177 punkti
3. Anne Kruusement 140 punkti

Samuti toimus Sõbrannad by Mammograaf lõpuüritusel Lexus Ladies 2021 edetabeli parima paari autasustamine! Edetabeli kokkuvõtet tehes liitsime mõlema mängija Sõbrannad by Mammograaf edetabeli koondpunktid ning nii selgus Lexus Ladies edetabeli võitja paar. Palju, palju õnne Kateriina Nõlve ja Ita Gornischeff! Auhinnaks mõlemale sõbrannale nädalavahetus Lexusega!

Meeleoluka õhtu jooksul rõõmustas naisi mustkunstnik Richard Samarüütel. Maitseelamuste eest täname R14 ja Rein Kaselat.

Samuti soovime tänada kõiki meie Sõbrannad by Mammograaf hooaja edetabeli toetajaid! Aitäh, Mammograaf ning Silver Raudsepp ja Raul Siimut,  D’Difference ja Kaja Trumberg, Lexus ja Eneli Jänes, Lartusi ja Karin Mängel, Selver ja Triin Kaare, Scandinavian Brands – Põhjamaise ilu maaletooja ja Kai-Riin Saluste, Bo Golf ja Marge Linnas, Prike, Orkla Eesti ning Saku Õlletehas.

Uute kohtumiseni Sõbrannade 2022. aasta sarjas!