Uudised

Kingi jõuludeks lähedastele häid emotsioone

Murrad pead, mida lähedastele jõuludeks kinkida? Niitvälja Golfi päkapikud tulevad sulle meeleldi appi ning jagavad soovitusi, mida oma sõpradele või lähedastele kingituseks soetada. Head emotsioonid on alati väärt kinkimist!

1.ROHELISE ALGUSE PAKETT (GREEN CARD + JÄTKUKURSUS)
Niitvälja mängijatest enamus teavad, et meil on Eesti kõige põhjalikum alustajate programm – Roheline Rada. Selle programmi esimene etapp on Rohelise Alguse pakett, mis sisaldab nii Green Cardi kursust, jätkukursust (5 jätkutreeningut), mentorringi, tasuta golfivarustust ja harjutuspalle ning kaks kuus tasuta golfimängu PAR20-väljakul. Ühesõnaga kõik, mida üks algaja vajab selleks, et golfimänguga sinasõbraks saada. Rohelise Alguse paketi kohta saad lisaks lugeda siin. Kingituseks vormistame paketi kinkekaardina.

Jõuluperioodil on paketi soodushind 109 € (-25%)!

2. RAHALISE VÄÄRTUSEGA KINKEKAART
Juhul kui sa pole kindel, mis golfiteenuseid või tarbeid kingisaaja vajab, aga tead, et golf on tema lemmik hobi, siis on mõistlik kaaluda meie golfiteenuste rahalise väärtusega kinkekaarti. Sobiva summa saad sa ise valida ning kinkekaart kehtib terve järgmise hooaja nii meie enda golfiteenuste ostul kui ka Pro Shopis.

Kinkekaartide väärtused: 10, 50 ja 100 €.

3. NIITVÄLJA GOLFI LOGOGA KINGITUS
Kui kingisaaja on Niitvälja fänn ning kannab uhkusega Niitvälja Golfi logoga tooteid, siis on meil talle pakkuda kvaliteetseid logoga t-särke (Nike). Lisaks särkidele, saab loomulikult soetada ka Niitvälja Golfi logoga golfipalle ning tiisid. Viimased on toredaks lisaks nt kinkekaardi juurde.

Logoga t-särgi hind: 49,90 €
Logopalli hind al: 2,50 € / tk
Logotiide hind: 3,50 € / 20 tk

4. LUKSUSLIKU LOODUSKOSMEETIKA D’DIFFERENCE TOOTED
Terve detsembrikuu jooksul on veel võimalik meie kaudu soetada luksusliku looduskosmeetika D’DIFFERENCE’i tooteid. Eestis toodetud kosmeetika põhineb looduslikul toorainel ning ei sisalda sünteetilisi värvaineid, parabeene, silikoone, PEG, SLS ja SLES ühendeid, mineraalõlisid. D’DIFFERENCE brändi tooted on võitnud mitmeid aastaid järjest nii Anne&Stiil Ilulemmiku kui Buduaari Lemmiku tiitleid. Kindlasti on see bränd ka meie töötajate lemmik, niisiis jagame julgelt soovitusi! Toodete valik on lai, tutvu ja vali oma lemmikud juba eelnevalt brändi kodulehelt ning anna siis meile teada.

PS! Ostuga, mis ületab 50 € tuleb kingituseks kaasa reisitarvete kott (kolme tootega).

Niisiis, vali oma lemmik kingitus välja ja anna sellest meile teada kas e-kirjaga info@niitvaljagolf.ee või tule klubimajja kohapeale soetama. Kindlasti tasub enne tulekut meie veebi avalehelt maja avamisajad üle kontrollida või meile ette helistada.