Uudised

Kingi jõuludeks lähedastele häid emotsioone

Murrad pead, mida lähedastele jõuludeks kinkida? Niitvälja Golfi päkapikud tulevad sulle meeleldi appi ning jagavad soovitusi, mida oma sõpradele või lähedastele kingituseks soetada. Head emotsioonid on alati väärt kinkimist!

1. ALUSTAJA GOLFIKURSUS VÕI -PAKETT
Niitvälja mängijatest enamus teavad, et meil on väga põhjalik alustajate programm – Roheline Rada. Seetõttu liitub meie programmiga igal aastal ca 400 uut golfihuvilist! Selle programmi esimene etapp on GREEN CARDI KURSUSE läbimine. Lisaks tavalisele Green Cardi kursusele, pakume alustajatele ka ROHELISE ALGUSE PAKETTI, mis on meie kõige populaarsem golfipakett.  Rohelise Alguse pakett sisaldab nii Green Cardi kursust, jätkukursust (5 alustaja treeningut), mentorringi, tasuta golfivarustust ja harjutuspalle ning tasuta kaks kuud golfimängu PAR20-väljakul. Ühesõnaga kõike, mida üks alustaja vajab selleks, et golfimänguga sinasõbraks saada.

Tulevaks hooajaks on meil veel üks hea uudis! Oleme loonud UUE alustajatele mõeldud golfipaketi –  ROHELISE ALGUSE VIP PAKETT. Võrreldes tavalise Rohelise Alguse paketiga, saab VIP paketi omanik nautida kõiki samasid hüvesid palju pikemalt – lausa terve golfihooaja!

Alustajate kursused ja paketid on hinnaga alates 99 eurot. Tutvu pakettidega lähemalt siin ning vali oma lemmik. Kingituseks vormistame paketi kinkekaardina. PS! Niitvälja mängijad ja aktsionärid saavad soetada pakette soodushinnaga! Küsi lisa: info@niitvaljagolf.ee, tel. +372 678 0454.

2. RAHALISE VÄÄRTUSEGA KINKEKAART
Juhul kui sa pole kindel, mis golfiteenuseid või tarbeid kingisaaja vajab, aga tead, et golf on tema lemmik hobi, siis on mõistlik kaaluda meie golfiteenuste rahalise väärtusega kinkekaarti. Sobiva summa saad sa ise valida ning kinkekaart kehtib terve järgmise hooaja nii meie enda golfiteenuste ostul kui ka Pro Shopis.

Kinkekaartide väärtused: 10, 50 ja 100 €.

3. NIITVÄLJA GOLFI MÄNGUÕIGUS
Juhul kui sul on mõtteis oma kallimale Niitvälja Golfi mänguõigus kinkida, siis tasub seda kindlasti teha veel detsembrikuu jooksul, sest alates 1. jaanuarist 2022 tõusevad kõik mänguõiguste hinnad ca 100 euro võrra. Sobiva mänguõiguse või hooajapaketi saad välja valida siin.  

Juhul kui Sa ei tea täpselt, millist paketti valida, siis võta julgelt meiega ühendust! Vastame Sinu päringutele nii e-posti ja telefoni teel kui ka veebi chatis. 

PS! Selleks, et saaksid oma jõuluostud võimalikult mugavalt ja soodsalt teha, pakume omalt poolt kõigile kinkekaartide tellijatele tasuta pakiteenust. Kõik kinkekaardid, mis soetatakse enne 20.12.2022, toimetab Niitvälja Golfi päkapikk tasuta pakiautomaati.