Uudised

Hoiame tervist ja mängime golfi

Kultuuriministeeriumilt tuli eile, 16. märtsil ametlik seisukoht spordirajatiste kasutamisele praeguses eriolukorras. Nimelt,  vabas õhus spordirajatistele ei ole viibimiskeeldu rakendatud ning on sarnaselt tervise- ja looduslike õpperadadega lubatud ja soositud. Niisiis, armsad mängijad, olete Niitväljale golfi mängima oodatud!

Seoses eriolukorraga, hoiame suletuna meie klubimaja ning järgime muid Terviseameti soovitusi. Puhastame ja desinfitseerime väljakul regulaarselt üldkasutatavaid pindu (golfikärusid, pallimasinat, harjutusväljaku palle jm) ning oleme paigaldanud 10. tiile ja jalapuhastusmasina juurde käte desinfitseerimisvahendid.

  • Hoidume enne ja peale mängu kätlemisest ja kallistamisest.
  • Hoiame kaasmängijatega kahemeetrist distantsi.
  • Puttamisel soovitame lipu auku jätta. Palli võtame august välja selle käega, milles on kinnas.

Niitvälja Golfi  prioriteet on hetkeolukorras pakkuda meie enda mänguõigusega mängijatele parimat väljaku kvaliteeti  ja tagada seal nende heaolu ja ohutus. Niisiis jätkame tavapäraste väljakutöödega.

Külalismängijad saavad soetada omale green fee või mõne soodsa mänguõiguse/paketi distantsilt, makstes vastav tasu ülekandega SA Niitvälja Golfikeskuse arveldusarvele IBAN: EE691010220200134229. Küsimuste korral saab ühendust võtta meie caddiemasteriga telefonil +372 678 0454 või saata e-kiri aadressile info@niitvaljagolf.ee.

Tuletame veelkord meelde, et igal mängijal on kohustus broneerida väljakule tulles tiiaeg ning sellest ka kinni pidada. Palun vaata meie veebi avalehelt lahtiolekuaegade alt, kas väljak on avatud suve- või talvegriinidega. Vajadusel uuendame infot mitu korda päevas. Avalehelt leiad infot ka meie harjutusväljakute ja range’i kasutamise kohta. Kui maapind on külmunud, siis on suletud ka kõik meie harjutusväljakud.