Uudised

Hei alustaja, tule võistlema!

Esmaspäeval, 23. mail alustame Niitvälja Golfi võistlussarjaga Roheline Karikas by Orkla Eesti, mis on mõeldud alustavatele golfimängijatele, kelle HCPI 36-54. Osalema on oodatud võistlejad, kellel on kehtiv World Handicap System Handicap Index (WHS HCPI) või kellel on Niitvälja Golfiklubi kandidaatliikme staatus. Võistlusel osalemine aitab leida uusi golfisõpru, saada kirja hcp tulemus (general play), kogeda põnevust võistlemisel ning ühtlasi arendada oma golfimängu oskusi! Tule pane end proovile!

Niitvälja Golf Roheline Karikas by Orkla Eesti võistlussarjal on kokku viis osavõistlust:

  • I osavõistlus: 23.05 kell 16:00
  • II osavõistus: 13.06 kell 16:00
  • III osavõistlus: 18.07 kell 16:00
  • IV osavõistlus: 08.08 kell 16:00
  • V osavõistlus: 19.09 kell 15:00

Mänguvorm:
Punktimäng individuaalses ja võistkondlikus arvestuses. Iga stardigrupi (flight’i) mängijad kuuluvad ühte võistkonda. Võistkondlikus arvestuses läheb igal rajal arvesse parima punktimängu tulemuse mänginud võistkonnaliikme tulemus.

Võistlusklassid ja mängitavad avalöögialad:
Mehed ja naised mängivad punastelt tiidelt. Kui mehe HCPI langeb sarja jooksul madalamaks kui 36, mängib osaleja järgmistel osavõistlustel kollastelt tiidelt.

Erivõistlused:
– Lähim lipule 6. rajal, ühises arvestuses
– Pikim avalöök 7. rajal, naised/mehed eraldi arvestuses

Osavõtutasu: 30 € / osavõistlus
Võistlejal, kellel puudub Niitvälja Golf hooajaline mänguõigus, tuleb lisaks maksta 9 raja väljaku green fee 25 €. Osavõtutasu sisaldab mänguringi, golfikäru kasutamist, 25 harjutuspalli ning võistlusjärgset kerget toitlustamist. Osavõtutasu palume tasuda enne vastava osavõistluse toimumist AS Eesti Golfikeskus arvelduskontole: EE901010002019833007.

Autasustamine:
Osavõistlustel autasustatakse iga võistlusklassi kolme parimat ja parimat võistkonda ning erivõistluste võitjaid. Hooaja lõpus autasustatakse edetabeli võistlusklasside kolme parimat. Võistlussarja peatoetajaks on Orkla Eesti, kes on igaks osavõistluseks välja pannud eriti magusad auhinnad Kalevilt!

Registreerumine:
Registreerumise tähtaeg 21.05.2022. Registreeruda on võimalik Niitvälja Golfi kodulehel või caddiemaster’is.

Tutvu kindlasti ka võistlusjuhendiga!