Uudised

Harjutuspallide ja tiide müük eriolukorras

Niitvälja Golfi klubimaja  on seoses eriolukorraga suletud. Siiski, oleme välja mõelnud viisi, kuidas oma mängijaid harjutuspallide ja tiidega varustada. Alates tänasest leiad Niitvälja Golfi klubihoone tagumiste klaasuste juurest (bägiruumide pool) karbi, kuhu ootame kõiki kiipe, millele on soov palle peale laadida.

Niisiis, kui soovid laadida kiibile harjutuspalle, osta uue kiibi koos pallidega või hoopis soetada tiisid, siis tegutse järgmiselt:

  • Jäta oma kiip karpi ning teavita meid oma ostusoovist kas telefoni või e-kirja teel.  Kiipe ootame karpi teisipäeviti ja reedeti kella 16:00-ks. 
  • Kui soovid osta uue kiibi koos pallidega või tiisid, siis palun teavita meid sellest, kui mitu korvi palle ning mitu pakki tiisid (pakis 20 tk) soovid. Tiide puhul mainida kindlasti ka seda, kas pikki või lühikesi.
  • Täidetud kiibid ja soetatud tiid saad kätte sellel samal teisipäeval või reedel alates kella 17:00-st samast kohast, endanimelisest ümbrikust. Arve saadame Sulle e-kirjaga.

PS! Palle saab kiibile laadida järgmiste sammudena: 20 korvi, 40 korvi. Juhul kui Sa ei ole oma täpsest soovist meile teada andnud, siis laeme kiibile 20 korvi. Harjutuspallide hinnakirja leiad siit.

Ostusoove ootame telefonil +372 678 0454 või e-postile info@niitvaljagolf.ee. Teenindame tööpäevadel kell 9:00-17:00.