Uudised

GSK heategevuslik golfivõistlus kogus Niitvälja noortefondi 41 300 eurot

GSK Invitational ehk Golfisõprade Klubi heategevuslik golfivõistlus toimus sel aastal kaheksandat korda. Laupäeval, 18. juulil toimunud võistlusel osales kokku 119 võistlejat, kes kõik tasusid osalustasu vastavalt oma südametunnistusele. Meil on suur rõõm teatada, et sel aastal kogunes annetusi nii osalustasudest, rajal toimunud erivõistluselt kui ka oksjonilt kokku 41 300 euro väärtuses. Suur, suur aitäh Viljar Arakasele ja kõigile teistele toetajatele ning GSK golfivõistluse korraldajatele!

Võistlus toimus traditsiooniliselt 23 rajal (18 rada Park-väljakul ja 5 rada PAR20-väljakul), kokku Par 92. Palju põnevust pakkus 13. rada, kus olid ootel Autospiriti poolt välja pandud hole-in-one’i eriauhinnad –  4 x sõiduauto FIAT 500. Sel korral kahjuks ühelgi mängijal nii palju õnne polnud ning autod jäid omaniketa. Lisaks toimus heategevuslik erivõistlus PAR20-väljaku teisel rajal, kus kõik mängijad, kes erivõistlusest osa võtsid ning palli Par 3 rajal griinile lõid, said Avallonelt pudeli veini. Hea ja paremaga kostitasid osalejaid oma telkides ka KAWE ja Laam Kinnisvara.

Auhinnati iga võistlusklassi kolme paremat. Klassi HCP 0-12,0 parimat löögimängu tulemuse saavutanud mängijat autasustati rändkarikaga, mis jäi hoiule Niitvälja Golfiklubisse. Kuna võistlus oli pikk ning tulemused selgusid alles hilisõhtul, siis võrdsete lõpptulemuste korral selgitati võitja kaarditõmbamise teel. Pro’de võistluse kahte parimat auhinnati rahaliste auhindadega.

GSK Invitationali iga võistlusklassi parimad olid:

Mehed: HCP 0-12, HCP löögimäng, valged tiid
I koht – Anders Anderson (92 lööki)
II koht – Janno Sild (93 lööki)
III koht – Ain Adamson (96 lööki)

Parim scratch tulemus – Janno Sild (97 lööki).

Mehed: HCP 12,1-36, HCP löögimäng, kollased tiid
I koht – Andres Olesk (87 lööki)
II koht – Aivar Karotamm (90 lööki)
III koht – Ivar Vendelin (93 lööki)

Naised: HCP 0-36, HCP löögimäng, punased tiid
I koht – Ingrid Jegers (97 lööki)
II koht – Õie Aunapu (98 lööki)
III koht – Marit Finnie (99 lööki)

Pro’d: löögimäng, valged tiid
I koht – Sander Aadusaar (90 lööki)
II koht – Mark Suursalu (93 lööki)

Erivõistluste parimad:

Pikim avalöök, rada 18
– Mehed HCP 0-12: Enrico Villo
– Mehed 12,1 – 36: Ivar Kiigemägi
– Naised: Triin Jänes

Lähim lipule, rada 6
– Mehed HCP 0-12: Indrek Visnapuu (1,76)
– Mehed HCP 12,1-36: Veiko Poolgas (4,10)

Palju õnne kõigile võitjatele!

MTÜ Niitvälja Golfiklubi Noortefondi kogunenud annetuste arvelt aitame katta Niitvälja Golfiklubi noorgolfarite treenimise, võistlemise, golfi mängimise ning varustuse soetamisega seotud kulusid. Niitvälja Noortefondi toetuspõhimõtetega saad lähemalt tutvuda meie kodulehel.

Täname veelkord GSK liikmeid selle tänuväärse ürituse korraldamise eest! Aitäh Kaarel Sibul, Tõnu Pärna, Mart Saa, Mark Mägi, Raul Kirjanen, Anders Anderson, Laur Lubja,  Jaanus Kosemaa, Aivar Köök, Marko Viirand, Taavi Pihlakas ja Ain Adamson.

Foto: Jarek Jõepera