Uudised

Green Cardi kursused ja alustaja treeningud 2022

Alustame 29. aprillist alustajatele mõeldud golfitreeningutega! Nende hulka kuuluvad Green Cardi kursused ja alustajate treeningud, mida on võimalik läbida Rohelise Alguse paketi, Rohelise Alguse VIP paketi ja Green Cardi jätkukursuse raames. Vali omale tunniplaanist sobiv aeg välja ning registreeru!

GREEN CARDI KURSUSED

Kõik golfihuvilised on oodatud alates 29. aprillist Niitväljale Green Cardi kursustele! Niitvälja Golfis on alustamiseks loodud ideaalsed tingimused – siin on Eesti suurimad harjutusalad, mugav katusealune löögiala ning alustajate oma 5-rajaline golfiväljak. Sinul tuleb vaid välja valida sobiv nädalavahetus, millal golfikursusega alustada. Green Cardi kursuseid korraldame iga nädala reedest pühapäevani. Reedel 17:00 – 20:00, laupäeval 10:00 – 13:00 ja pühapäeval 10:00 – 14:30.  

Registreerumiseks leia meie treeningute tunniplaanist omale sobiv nädalavahetus välja ning klikka reedese Green Cardi kursuse peale. Kursusel osalemiseks tuleb ennast kirja panna kursuse esimesele päevale (reedel). Teisele ja kolmandale päevale ei pea registreeruma. Peale registreerumist võtame Sinuga juba ise ühendust. Tutvu kindlasti ka meie alustajate lehega, kus räägime lähemalt nii Green Cardi kursusest, meie populaarseimast Rohelise Alguse paketist kui ka selle hooaja uuest Rohelise Alguse VIP paketist. Samuti leiad alustajate lehelt infot selle kohta, miks tasub golfiga alustada just Niitväljal.

ALUSTAJATE TREENINGUD (SWING JA LÄHIMÄNG)

Juhul kui oled juba Green Cardi kursuse läbinud ning soovid Green Cardi jätkukursuse raames tulla alustaja treeningule, siis vali omale tunniplaanist sobiv treeningaeg ning registreeru.

Treeningute esialgne ajakava alates 2. maist on järgmine (lisame treeninguid vajadusel jooksvalt juurde):

  • SWING treening koos pro Mark Suursaluga – alates 02.05.2022 esmaspäeviti kell 18:00-19:00.
  • LÄHIMÄNGU treening koos pro Hanna-Maria Tammoga – alates 05.05.2022 neljapäeviti kell 18:00-19:00.
  • SWING treening koos juhendaja Vallo Välbiga – alates 07.05.2022 laupäeviti kell 14:00-15:00.

Alustajatel soovitame kindlasti tutvuda ka meie blogiga, sest sealt leiab palju kasulikku infot nii üldiselt golfi, golfiväljaku, etiketi ja reeglite kohta kui ka soovitusi erinevate golfilöökide harjutamiseks.