Uudised

EY Niitvälja Golf Tuur 2019 alustab!

Aastate jooksul järjest suuremat populaarsust kogunud võistlussari alustab taas ning sel korral on tuuri toetajaks meie hea koostööpartner Ernst & Young Baltic AS.

Võistlussari alustab juba 2. mail ja kestab septembri lõpuni. Kokku peetakse 22 osavõistlust. Iganädalaste osavõistluste tulemuste põhjal peetakse tuuri edetabelit ning viimasel osavõistlusel (26.09.2019) saavad võistelda need mängijad, kes on osalenud vähemalt kolmel EY Niitvälja Golf Tuuril.

Võistluse ametlikuks stardiajaks on neljapäev, kell 15:00-16:00. Võistlejad, kes soovivad startida väljaspool ametlikku stardiaega, võivad seda teha, kui samal tiiajal mängib vähemalt kaks EY Niitvälja Golf Tuuris osalejat.

Võisteldakse viies erinevas võistlusklassis:

  • Mehed: HCP 0 – 18,4 HCP löögimäng, valged tiid
  • Mehed: HCP 0 – 18,4 HCP löögimäng, kollased tiid
  • Mehed: HCP 18,5 – 36 punktimäng, kollased tiid
  • Naised: HCP 0 – 36 punktimäng, punased tiid
  • Meesseeniorid: HCP 0 – 36 HCP löögimäng, kollased tiid

Autasustatakse iga osavõistluse erivõistluse (lähim lipule 2. rajal) parimat, viimasel võistluspäeval iga võistlusklassi võitjat ja runner-up´i ning EY Niitvälja Golf Tuuri edetabeli iga võistlusklassi kolme parimat. Lisaks loositakse kõigi osalejate vahel välja lohutusauhindu. Selle hooaja tuuri auhinnafondi toetab EY.

PS! EY Niitvälja Golf Tuur 2019 osavõistluste tulemuste alusel saab punkte ka Niitvälja Golf 2019 edetabelisse. 

Lisainfot võistluse kohta leiad võistlusjuhendist.

Võistlusele saad registreerida läbi kodulehe või caddiemasteris.