Uudised

Elamusõhtusöök T19 Restos

T19 Resto peakokk Toomas Lääts kutsub Sind koos kaaslas(t)ega reedel, 22. oktoobril algusega kell 19:00 viiekäigulisele ELAMUSÕHTUSÖÖGILE.

Meile tuleb sel õhtul külla Prike AS sommeljee Hannes Aedla koos Zonin´i veinimaja pärlitega – nimelt tähistab Zonin´i veinimaja sel aastal oma “200” sünnipäeva ja seda kindlasti saab kogeda ka meie Elamusõhtusöögil, kuidas välja valitud veinid haakuvad menüüga tuues veel rohkem esile meie peakoka Toomase “puhaste maitsete käekirja”.

Külalisi õhtusöögile on meil oodata veelgi… Mariliis Jõgeva on julge stiiliga lauljatar, kes sütitab enda energiast tulvil olemusega iga publiku, pakkudes nii kuulamist kui ka vaatamist. Kes meist ei oleks kuulnud kodumaise seriaali Pilvede all tunnuslugu “Väike Valge Vale”? Elamusõhtusöögil astub Mariliis Jõgeva külaliste ette enda produtsendi, kitarristi ja kaasvokalisti OLLIE´ga pakkudes meile kõigile nautimiseks ühe täiusliku muusikalise kokteili.

Sinu ja Sinu kaaslas(t)e peale mõeldes, pakume ka tasuta transfeerteenust –  Hansabuss sõidutab meie külalisi suunal Tallinn-Keila-Niitvälja Golfikeskus-Keila-Tallinn. Anna ainult oma soovist meile teada ja tasuta bussikohad on garanteeritud. Muideks, bussiga tulijate elamusrännak algab juba bussi sisenedes.

PS! Kõigi õhtusöögil osalejate vahel loositakse kohapeal välja Niitvälja Golfi Rohelise Alguse paketi kahele 2022. aastal algavaks hooajaks!
Ilusaid hetki jäädvustab kohapeal fotograaf.
Elamuse maksumus 89€ / külaline.

Info ja broneerimine:
riina@t19resto.ee / +372 52 08 821

Kaitse ennast ja teisi, tule õhtusöögile tervena!