Uudised

Eesti klubidevahelistelt meistrivõistlustelt Niitvälja Golfiklubile üks kuld ja kaks pronksi

Möödunud nädalavahetusel, 20.- 21. augustil peeti Valgeranna golfiväljakul Eesti klubidevahelised meistrivõistlused, kus parimad selgusid neljas võistlusklassis. Niitvälja Golfiklubi oli tiitlit kaitsmas nii meeste kui naiste klassis.

Alustame naiste võistlusklassiga, kus Niitvälja Golfiklubi naised olid vapralt meistritiitlit kaitsmas. Kulla ja hõbeda matš Niitvälja ja EGCC vahel lõppes tulemusega 2-1, Niitvälja kasuks. Kuldmedalid said kaela Liis Kuuli, Kristel Ulla, Cliona Dalhberg, Ingrid Jegers.

Meeste võistlusklassis olid Niitvälja Golfiklubi tiitlit kaitsmas meeste kapten Joel Rothberg, Marten Palm, Kaido Peterson, Gert Holland, Ralf Johan Kivi ja Rasmus Kivila Jr. Kahjuks meie klubi tugevaimad golfarid (Mattias Varjun, Markus Varjun, Kevin Christopher Jegers) olid klubidevaheliste meistrivõistluste ajaks juba sõitnud USAsse ülikooli ning Carl Hellat oli võistlemas Finnish Touril. Seetõttu, pidime sel korral astuma tiitlivõistlusesse veidi nõrgemas koosseisus. Aga siiski saavutasid meie mehed tugeva kolmanda koha ning said kaela pronksmedalid!

Naisseeniorite võistlusklassis käis pronksi heitlus Niitvälja, Otepää ja Valgeranna Golfiklubide vahel. Pronksmedalid said kaela meie tublid Niitvälja naised Karin Mängel, Ulvi Ingver, Anne Petter ja Küllike Varik.

Meesseeniorid koosseisus Marko Palm, Rasmus Kivila, Karl Lell ja Aivar Riimets võistlesid samuti pronksi eest ning sel korral jäid neljandaks.

Niitvälja Golfiklubi kaptenid tänavad meie tublisid võistlejaid, kes leidsid aja ja võimaluse meie klubi meistrivõistlustel väärikalt esindada! Suur, suur aitäh ja palju õnne meile kõigile!

Võistluse kõiki tulemusi näeb Eesti Golfi Liidu veebilt.

Foto: Kadri Palta