Uudised

Captain Challenge’i finaali võit tuli Niitväljale

Eile, 10. septembril toimus Jõelähtmel Niitvälja Golfiklubi ja EGCC Captain Challenge’i finaal 2021. Kaptenite finaali mängiti sel aastal juba 10ndat korda ning meil on suur rõõm teatada, et selle aasta võit tuli taaskord Niitväljale! Matšide üldine seis 6-4 Niitvälja kasuks.

Niitvälja Golfiklubi Joel Rothberg ja EGCC kapten Rain Uusküla panid oma Captain Challenge võistluste tulemuste põhjal kokku võistkonnad, kes võtsid mõõtu match play ja foursome’i mänguvormides. Soovime siinkohal südamest tänada meie klubiliikmeid, kes võidukarika koju tõid! AITÄH Joel Rothberg, Kaido Peterson, Aivar Riimets, Indrek Turmen, Aivo Hommik, Kristel Ulla, Halger Sander, Dairy Rosenberg, Karin Mängel, Mikk Kala, Rain Kass, Margit Sunni, Ivar Sikk, Andris Jegers, Svetlana Apart, Mikk Pääru, Kaire Vibo!

EGCC võistkonna koosseisu kuulusid Jan Larsson, Sander Kukk, Kaspar Ots, Rain Uusküla, Urmas Isok, Anu Uuemõis, Tähve Lõpp, Hanno Kross, Kersti Klaas, Andres Pukspuu, Linda Kahro, Renee Kooli, Martin Otsa, Jane Hein, Tiit Järvekülg, Carmen Karjahärm ja Triinu Raig.

Suured tänud ja kummardused meie eilsele võõrustajale, parimale vastasele ja heale sõbrale Estonian Golf & Country Clubile! Oli taaskord üks meeldejääv ja tore sündmus!

Foto ja video: EGCC