Uudised

Avame Park-väljaku reedel, 7. aprillil!

Foto: Park-väljaku 13. raja griin, 04.04.2023

Meil on suur rõõm teatada, et avame sel reedel, 7. aprillil Park-väljaku! Meie mõlemad väljakud on raske talve kenasti üle elanud ning pakuvad taas tõelist mängurõõmu. Julgeme öelda, et Park-väljak on käesoleva hooaja avamisel kõigi aegade parimas seisus! Muidugi on siin taga meie greenkeepingu suur töö. 

Sügisesed ettevalmistustööd talveks ning pidev võitlus lume ja jääga on meile taganud selle hooaja alguseks väga heas korras väljakud. Sel talvel eemaldasime griinidelt lund kokku 7. korral – kui tavapäraselt kulub selleks 2-3 päeva, siis kõige suurema väljakutse pakkus detsembri keskel maha sadanud 50-60 cm paksune lumekiht, mille eemaldamiseks griinidelt kulus 6 päeva. Lume eemaldamine ja sulaperioodid võimaldasid teostada pritsimisi ka talvisel perioodil ning tagada murule maksimaalse kaitse haiguste eest. Lund sai eemaldatud ka tiidelt ja osadelt kohtadelt feeridel, et takistada jää moodustamist ja võimaldada muru kaitsmist.

Kuigi öökülmad on takistanud täies mahus kevadiste hooldustööde tegemist, siis sellegipoolest on Park-väljaku avamise ajaks griinidele tehtud erinevad hooldusniitmised ja rullimine. Bunkrid on masinaga hooldatud, alustatud on feeride harjamisega ja talvetormidega kogunenud oksarisu koristamisega.

Niisiis oleme tänulikud ja hoiame oma väljakuid mängima tulles, kasutades griinikahvleid ja divot’i-kotte. Samuti ära unusta mänguringile tulles broneerida tiiaeg.

Foto: Park-väljaku 6. raja griin, 04.04.2023

Sellest hooajast on Niitvälja Golfis kasutusel uus tiiaja broneerimissüsteem Chronogolf by Lightspeed. Süsteem ise on Eesti mängijatele juba varasemalt tuttav, kuna seda kasutavad ka mitmed teised Eesti väljakud. Niisiis loodame, et üleminek uuele süsteemile on kerge ja sujuv. Niitvälja mänguõiguse tasunud mängijale on süsteemis konto juba loodud. Esmakordsel kasutamisel tuleb Sul oma konto aktiveerida. Külalismängijad saavad kergelt omale konto luua esimest tiiaega broneerides. Tutvu täpsemate tiiaja broneerimissüsteemi juhistega siin. 

NB! Uue hooaja tulekul on paslik ka golfireeglid meelde tuletada. R&A on avaldanud uue video golfireeglite põhitõdedega. Vajutades nupul CC saab vaatamisel valida subtiitriteks eesti keele. Soovi korral saad alla laadida ka R&A golfireeglite eesti keelse äpi.

Emotsiooniderohket uut golfihooaega, armsad sõbrad!