Uudised

Avame PAR20-väljaku suvegriinidega neljapäeval, 23.03.2023

Meil on hea meel teatada, et avame sel neljapäeval, 23.04.2023 PAR20-väljaku suvegriinidega. Mängijaid ootavad taas Niitväljale omaselt head griinid. Range, harjutusväljakud ja Park-väljak jäävad hetkel veel suletuks. Kui plusskraadid püsivad ning maapind taheneb, siis avame lähiajal ka Park-väljaku koos harjutusaladega.

Selleks, et oleksid kursis väljaku olukorraga, palun jälgi meie veebi avalehte. Uuendame sealset väljakuinfot igapäevaselt. Samuti leiad sealt klubimaja ja restorani/ rajakohviku lahtiolekuajad. Hetkel on plaanis klubimaja ja rajakohvik avada aprillis.

Tuletame taaskord meelde ka PAR20-väljaku reeglid:

  • PAR20-väljakul kehtib päevapilet. Ühe piletiga on võimalik väljakul läbida piiramatu arv golfiringe (samal päeval). Kõik Niitvälja mängijad, kellel on soetatud Niitvälja Golfi mänguõigus või pakett, saavad PAR20-väljakul tasuta mängida. Juhul kui Sul veel mänguõigus puudub, siis vali omale sobivaim pakett siit.
  • PAR20-väljakul on kehtiv väljaku kasutamise kord. Igal mängijal on kohustus väljakule mängima tulles broneerida omale sobiv tiiaeg ning sellest ka kinni pidada.
  • Juhul kui golfimängija soovib minna väljakul kordusringile, on ta kohustatud lubama enne startida mängijal/mängijatel, kellel on selleks kellaajaks broneeritud tiiaeg. Teise ringi tiiaega broneerima ei pea. Küll aga tuleb meeles pidada reeglit, et juhul kui samal ajal soovivad mänguringiga alustada ka uued mängijad, kellel olid tiiajad broneeritud, siis kehtib nendel eesõigus.
  • Ka PAR20-väljakul kehtivad kõik Niitvälja Golfi väljakul mängimise nõuded. Iga mängija on kohustatud parandama rajal kõik oma löögijäljed ning griinil palli maandumisjäljed, rehitsema bunkris enda jalajäljed, hoidma ettenähtud mängutempot ning järgima etiketireegleid.

Rõõmsat uut golfihooaega ja kohtumiseni Niitväljal!