Uudised

Avame PAR20-väljaku laupäeval, 23.03.2024.a.

Meil on hea meel teatada, et avame sel laupäeval, 23.03.2024 PAR20-väljaku. Kui võimalik, siis vähemalt osaliselt suvegriinidega. Klubimaja, Range, harjutusväljakud ja Park-väljak jäävad hetkel veel suletuks. Kui plusskraadid püsivad ning maapind taheneb, siis avame lähiajal ka Park-väljaku koos harjutusaladega.

Selleks, et oleksid kursis väljaku olukorra ja lahtiolekuaegadega, palun jälgi infot meie veebil. Uuendame sealset väljakuinfot igapäevaselt. Väljaku info ja lahtiolekuajad asuvad nüüd kodulehel BRONEERI nupu all (pruun nupp paremal üleval nurgas).

Klubihoone planeerime avada hiljemalt 08. aprillil 2024.a.

Väljakule mängima tulles palun broneerige omale sobiv tiiaeg. Juhul kui mängija soovib minna Par20 väljakul kordusringile, on ta kohustatud lubama enne startida mängijal/mängijatel, kellel on selleks kellaajaks broneeritud tiiaeg. Teise ringi tiiaega broneerima ei pea. Küll aga tuleb meeles pidada reeglit, et juhul kui samal ajal soovivad mänguringiga alustada ka uued mängijad, kellel olid tiiajad broneeritud, siis kehtib nendel eesõigus.

Rõõmsat uut golfihooaega ja kohtumiseni Niitväljal!