Uudised

Alustame uut võistlushooaega 30. aprillil!

Hea Niitvälja mängija!

Tänavune esimene golfivõistlus – Niitvälja Golfi avavõistlus 2023 toimub pühapäeval, 30. aprillil kell 11:00. Ootame võistlema kõiki Niitvälja Golfiklubi liikmeid, kellel on kehtiv World Handicap System Handicap Index (WHS HCPI). Maksimaalne osalejate arv on 108. Avavõistluse auhinnalauda toetavad meie sõprusväljakud naaberriikidest. Niisiis, tasub kiirelt soojendust teha, et 30. aprillil vormis olla!

Tegemist on võistkondliku punktimänguga Scramble formaadis. Võistkond koosneb kahest mängijast. Kui võistleja HCPI on suurem kui 24, siis tulemuste arvutamisel arvestatakse mängija HCPI’ks 24. Mehed mängivad kollastelt tiidelt ning naised punastelt tiidelt.

Scramble reeglid: Mõlemad mängijad sooritavad avalöögi avalöögialalt ja pärast avalööki valib võistkond oma hinnangul parimas kohas oleva palli. Palli asukoht tähistatakse ja valitud palli lööja mängib esimesena valitud palli tema asetsemise kohast. Seejärel kukutab võistkonna teine mängija palli maksimaalselt ühe kepipikkuse kaugusele tähistatud kohast, kuid mitte lähemale lipule ning mitte parendades palli asukohta. Ehk juhul, kui esialgne pall on rahvis, siis tuleb ka teine pall kukutada rahvi, sama kehtib ka foregreen’ile kukutamise kohta (bunkris võib palli asetada, ei pea kukutama). Edasine mäng jätkub selliselt, et mõlemad mängijad mängivad oma palliga mängu raja lõpuni kuni pall on augus. Arvesse läheb igal rajal parema punktimängu tulemuse mänginud võistkonnaliikme tulemus.

Autasustamine: Autasustatakse võistkondliku punktimängu parimaid tulemusi ning erivõistluste võitjaid.

Osavõtutasu: 49 €. Võistleja, kellel puudub Niitvälja Golfi hooajaline mänguõigus, tuleb lisaks maksta väljaku green fee 69 €. Osavõtutasu sisaldab võistlejatele rajale kaasa jooki ja batoone, rajatoitlustust, võistlusjärgset toitlustust T19 Restos, auhindu parimatele, mänguringi, golfikäru kasutamist ning 25 harjutuspalli. Osavõtutasu palume kanda MTÜ Niitvälja Golfiklubi arveldusarvele IBAN: EE901010052004625005, hiljemalt 24. aprilliks.

Registreerumine: Registreerumise tähtaeg on 24. aprill 2023 kell 23:55. Registreerida on võimalik Niitvälja Golfi kodulehel, võistluste all (niitvaljagolf.ee). Registreerimist kinnitab osavõtutasu laekumine. Pärast registreerimistähtaja möödumist, tuleb võistlemisest loobumise korral teavitada võistlustoimkonda. Võistleja kohustub loobumise korral maksma osavõtutasu. Kui võistleja loobub enne registreerimistähtaega, siis osavõtutasu maksma ei pea.

Kohtumiseni 30. aprillil!

Foto: Mats Soomre, soomre.com