Uudised

Alustame Niitvälja Golfi infotundidega

Niitvälja Golf hakkab korraldama erinevaid infotunde, mis on suunatud meie oma mängijatele, eesmärgiga harida teid vajalikel golfiteemadel. Kui senini oleme seda teinud blogi vahendusel, siis edaspidi on plaanis kutsuda erinevaid külalisesinejaid Niitväljale kohapeale ning korraldada infotunde jooksvalt argipäevade õhtutel.

Siinkohal on rõõm tutvustada meie kaht esimest infotundi, mis toimuvad teisipäevadel 18.08 ja 25.08. Sel korral on meie külalisesinejaks Mari Rauna (Suursalu) ning infotunnid toimuvad teemadel “Enesekindluse kasvatamine” ja “Eesmärkide seadmine”.

Infotundidesse on oodatud kõik huvilised, igas vanuses. Eelkõige soovitame neid kaht infotundi golfist huvituvatele noortele ja nende vanematele.

INFOTUND 18.08.2020 – ENESEKINDLUSE KASVATAMINE
Mis mõjutab enesekindlust? Neli tegevust, millega enesekindlust kasvatada. Millised on sportlikku sooritust pärssivad uskumused? Kuidas uskumused mõjutavad enesekindlust?

Registreeru 18. augusti infotunnile siit.

INFOTUND 25.08.2020 – EESMÄRKIDE SEADMINE
Eesmärkide seadmise vajalikkus. Kuidas ja milliseid eesmärke seada ja mõõta? Mis kasu on eesmärkidest? Kui rasked peaksid eesmärgid olema?

Registreeru 25. augusti infotunnile siit.

Asukoht: Niitvälja Golfi klubihoone
Osalemine: tasuta
Lisainfo: info@niitvaljagolf.ee

Külalisesineja tutvustus

Mari Rauna (31.03.1986) alustas golfimänguga 2002. aasta suvel Niitväljal, olles 16-aastane. Nooruspõlves põhiliselt tennise, kuid mõned aastad ka tõsisemalt kergejõustikuga tegelenud sportliku taustaga golfihuvilisele noorele hakkas mäng sedavõrd palju meeldima, et teised lemmikud vajusid tahaplaanile.

Aastaid suviti golfiväljakul “elanud” ja harjutanud Mari hakkas juba esimestel hooaegadel häid tulemusi näitama. Kui 2002. aasta Eesti Meistrivõistlustel löögimängus jäi tal viimasele võistluspäevale pääsemata, siis 2003. aastal võitis ta naiste klassis hõbemedali. Aastatel 2004-2007 ei olnud Marile Eestis vastast, sihiks said rahvusvahelised võistlused, ülikool Ameerikas ning mõtted mõlkusid profikarjääri suunas. 2008. aasta lõpus astus Mari Soome PGA liikmeks ning oli selle sammuga Eesti esimene professionaalne golfimängija. 2011. aastal lõpetas Mari Tallinna Ülikooli Kehakultuuri eriala. Alates 2012. aastast tegeleb Mari golfimängu õpetamisega.

2003 Eesti MV löögimängus II koht (naiste arvestuses)
2004 Eesti MV löögimängus I koht (naiste arvestuses)
2005 Eesti MV löögimängus I koht (naiste arvestuses)
2006 Eesti MV löögimängus I koht (naiste arvestuses)
2007 Eesti MV löögimängus I koht (naiste arvestuses)
2007 Eesti MV rajamängus I koht (naiste arvestuses)
2007 Division II Lone-Star Conference Meistrivõistlused I koht (NCAA)
2009 Soome Meistrivõistlused rajamängus III koht (naiste arvestuses)
2018 Eesti MV rajamängus III koht (naiste arvestuses)