Uudised

Alustajate võistlussari Roheline Karikas by Orkla Eesti alustas

23. mail sai avapaugu alustajatele mõeldud võistlussari Niitvälja Golf Roheline Karikas by Orkla Eesti, kus osales nii värskeid green card’i omanikke kui vähe pikema mängukogemusega golfareid.

Esimesel osavõistlusel mängiti 9 raja punktimängu Park väljakul, nii individuaalses kui ka võistkondlikus arvestuses ning nii mehed kui naised sooritasid avalöögid punastelt tiidelt. Võistluse parimad saavutasid väga häid punktitulemusi.

Tervitame kõiki meie tublisid võistlejaid ning õnnitleme I osavõistluse parimaid:

• III koht: Karolina Sikk  20 punkti

Võistkondlikus arvestuses olid parimad Aydren Green ja Timothy Michael Palmer, kokku 38 punkti.

Erivõistluste parimad: lähim lipule võistluse võitis Argo Põder (tulemusega 15,80 m) ja pikimad avalöögid sooritasid Joosep Noot ja Liana Saago.