Uudised

Alustajapaketi auhinnaloosi võitis Sigrit Keerd!

Meil on suur rõõm näha, et ligi 400st Green Cardi kursuslasest on mitmed teinud juba suuri edusamme – läbinud esimesed mänguringid meie suurel (Park-) väljakul, osalenud alustajate võistlussarjas Roheline Karikas ning langetanud oma händikäppi. Nüüd tuleb veel nautida golfi nii kaua kuni ilmataat lubab!

Kuna meie jaoks on klientide tagasiside väga oluline, siis küsisime ka sel hooajal kõigi Green Cardi kursuslaste käest tagasisidet, kuidas nad Niitvälja Golfi teenustega rahule jäid. Kõik alustajad, kes küsitlusankeedi täitsid ning oma nõusoleku andsid, osalesid 2022. aasta alustajapaketi loosimises. Sel korral naeratas õnn SIGRIT KEERDILE! Palju õnne, Sigrit! Sina oled see õnnelik, kes saab terve järgmise aasta Niitväljal tasuta golfi mängida! 

Kõigile teistele alustajatele tuletame veelkord meelde, et hetkel kehtib alustajapaketile väga soodne hind – 690 €! Soetades 2022. aastaks omale soodushinnaga alustajapaketi, saad selle aasta lõpuni tasuta mängida! Lisaks on paketi sees kaheksa alustaja treeningut, tasuta harjutuspallid (terve aasta jooksul) ning kolm esimest kuud ka tasuta golfivarustuse rent. Loomulikult saavad kõik alustajad paketi raames golfi harjutada nii palju kui hing ihkab ning seda mõlemal meie väljakul!

Kõik lisaküsimused on teretulnud e-postile info@niitvaljagolf.ee.

Kohtumiseni väljakul!

Foto: Robert Lindström, 2UpGolfAgency