Uudised

Alustajapaketi auhinnaloosi võitis Marten Musta!

Meil on suur rõõm teatada, et oleme sel aastal koolitanud Niitvälja Golfis rekordarv alustaja golfareid! Eriti suur rõõm on näha, et neist mitmed on teinud juba suuri edusamme – läbinud esimesed mänguringid meie suurel (Park-) väljakul, osalenud alustajate võistlussarjas Roheline Karikas ning langetanud oma händikäppi.

Kuna meie jaoks on klientide tagasiside väga oluline, siis küsisime ka sel hooajal kõigi Green Cardi kursuslaste käest tagasisidet, kuidas nad Niitvälja Golfi teenustega rahule jäid. Kõik alustajad, kes küsitlusankeedi täitsid ning oma nõusoleku andsid, osalesid 2021. aasta alustajapaketi loosimises. Sel korral naeratas õnn MARTEN MUSTALE! Palju õnne, Marten! Sina oled see õnnelik, kes saab terve järgmise aasta Niitväljal tasuta golfi mängida! 

Kõigile teistele alustajatele tuletame veelkord meelde, et hetkel kehtib alustajapaketile väga soodne hind – 690 € (tavahind 890 €)! Soetades 2021. aastaks omale soodushinnaga alustajapaketi, saad selle aasta lõpuni tasuta mängida! Lisaks on paketi sees kaheksa järgmiseks hooajaks ettevalmistavat treeningut, tasuta harjutuspallid (terve aasta jooksul) ning kolm esimest kuud ka tasuta golfivarustuse rent. Loomulikult saavad kõik alustajad paketi raames golfi harjutada nii palju kui hing soovib ning seda mõlemal meie väljakul!

Kõik lisaküsimused on teretulnud e-postile info@niitvaljagolf.ee.

Kohtumiseni väljakul!