Uudised

Algas alustajate võistlussari Roheline Karikas 2020

Hea alustaja golfar!

Ootame Sind osalema Niitvälja Golfi Rohelise Karika osavõistlustele! Võistlussari on mõeldud alustavatele golfimängijatele, HCPI 36-54. Osalema on oodatud võistlejad, kellel on kehtiv World Handicap System Handicap Index (WHS HCPI) või kellel on Niitvälja Golfiklubi kandidaatliikme staatus.

Võistlusel osalemine aitab leida uusi golfisõpru, saada kirja HCP tulemus (general play), kogeda põnevust võistlemisel ning ühtlasi arendada oma golfimängu oskusi!

Rohelise Karika osavõistlused toimuvad: 6. juuli, 20. juuli, 3. august, 24. august ja 7. september 2020. Võistluse orienteeruv algus kell 16:00 (24.08 kell 15:30 ja 7.09 kell 15:00), järjestikused stardid.

Võistluse osavõtutasu on 20 €. Võistlejal, kellel puudub Niitvälja Golfi hooajaline mänguõigus, tuleb lisaks maksta väljaku green fee 25 €. Osavõtutasu sisaldab mänguringi, golfikäru kasutamist, 25 harjutuspalli ning võistlusjärgset kerget toitlustamist. Rajale pakub magusat ergutust kaasa Kalev. Registreeruda on võimalik Niitvälja Golfi kodulehel või caddiemaster’is.

Võistlusjuhendiga saab tutvuda siin.

Esimene osavõistlus toimus esmaspäeval, 6. juulil ning sel korral olid parimad mängijad:

MEHED HCPI 36-54, punktimäng
I koht: Raik Eek
II koht: Madis Matsina

NAISED HCPI 36-54, punktimäng
I koht: Karolina Sikk
II koht: Pille Lauri

Erivõistluse (pikim avalöök, rada 1) parimad olid Heiko Kalvet ja Karin Kiigemägi.

Palju õnne parimatele!

Siinkohal soovime tänada ka meie võistlussarja toetajaid: Wilson Staff, Orkla Eesti, G4S ja Mandatum Life.

Kohtumiseni järgmisel osavõistlusel!